Zhubněte se sportem a správnou výživou

Ať už vás trápí nečekaně přibraná kila, nebo se už dlouhodobě potýkáte s menšími špíčky a chcete se jich zbavit, budete potřebovat nastolit si pevný režim a hlavně mít pevnou vůli, bez které bohužel nic nezvládnete. V první řadě je potřeba si uvědomit, že držet nesmyslnou a zbytečnou hladovku rozhodně nemusíte a ve své podstatě ani nesmíte. Potřebujete jen to, aby vaše tělo mělo nějakou aktivitu, nejlépe v podobě sportu a také, abyste si dávali pozor na to, co jíte. Není špatné vypustit některé zbytečné potraviny, které jen zatěžují váš organismus a zjistit si něco o tzv. superpotravinách.

Superpotraviny

Superpotraviny jsou v českém slovníku celkem nové spojení. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, je právě na čase to změnit. Superpotraviny nejsou určeny pouze těm, kteří chtějí ztratit na váze, ale všem, kteří si váží svého zdraví, starají se o něj a celkově je jim správná životospráva a zdravá výživa velice blízká. Tyto potraviny s přívlastkem super jsou totiž plné jen toho nejlepšího jako je spousta vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších blahodárných látek, které vaše tělo potřebuje. Řadí se mezi ně například borůvky, sladké brambory, grapefruit, nebo také mladý ječmen.

Doplňte se

Pohyb a správná strava jsou základ celého tajemství, jak se cítit a vypadat dobře. Ovšem pokud patříte k těm náročnějším jedincům, kteří se spokojí se slovem „běžný“ a „průměrný“, máme tu něco i pro vás. Pokud si přejete pro sebe a své tělo něco „spešl“, rozhodně byste se měli porozhlédnout po sportovní výživě a doplňcích stravy. Nejedná se o plnou náhradu stravy, ale jen o její doplnění o nezbytné látky jako například proteiny, sacharidy, vitamíny, minerály a aminokyseliny. Pořídit si je můžete v každé dobré lékárně, ve specializovaných obchodech, nebo jednoduše na internetových shopech, který je dnes nepřeberné množství a vybere si tam zaručeně i ten nejnáročnější zákazník.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rady, tipy, Sport se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.