Vše pro práci ve sterilním prostředí

Některou práci je nezbytné provádět ve sterilním prostředí bez přítomnosti mikroorganismů. Patří sem vybrané činnosti z oblastí farmacie, zdravotnictví, elektroniky nebo potravinářství. Samozřejmě se ale najdou i další obory. Firma Labox je specialistou, který se zabývá výrobou laminárních boxů a dalších komponent pro čisté prostory. Zaměřuje se i na validaci a měření čistoty.

Možnosti použití laminárních boxů

Laminární boxy mají široké možnosti využití. Kromě nich se v nabídce Labox setkáte také s mikrobiologickými bezpečnostními boxy nebo laminárními modulovými systémy. Možná je samozřejmě i realizace na míru dle konkrétních požadavků a specifikací zákazníka. Firma Labox se specializuje na výrobu těchto boxů a svým zákazníkům nabízí kompletní zajištění veškerých souvisejících činností.

Za svou investici zde dostanete nadstandardní servis, zahrnující konkretizaci zadání a vypracování studie, získání nezbytných povolení, samotnou realizaci, uvedení do zkušebního provozu, validaci prostoru a instalované technologie. Profesionální služby jsou zde samozřejmostí. Labox garantuje vysokou jakost výroby a nabízí také nezbytných servis a opravy, protože i u laminárních boxů a vzduchotechniky může časem dojít k poruše.

Validace a měření čistých prostor

Firma Labox provozuje akreditovanou laboratoř, která se zaměřuje právě na validaci a měření čistých prostor. Jejích služeb mohou využít různé laboratoře, operační sály v nemocnicích nebo na soukromých klinikách a mnozí další. Bližší informace o těchto možnostech naleznete přímo na webových stránkách, přes které můžete firmu kontaktovat.

Díky komplexní dodávce na klíč budou zajištěny všechny nezbytné a související činnosti. Vy si tak můžete být jisti, že vaše pracoviště splňuje veškeré potřebné normy. V Labox vám nabídnou profesionální tým zkušených pracovníků, rychlost, flexibilitu a přijatelné řešení i z finančního hlediska.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.