Maska na vlasy – poslední krok pro krásné vlasy

Maska na vlasy – poslední krok pro krásné vlasy

Mastné vlasy, suché vlasy, vlasy bez objemu, nepoddajné vlasy. To jsou pojmy, které jistě každá z nás dobře známe. Ale co s tím? Naštěstí vhodná maska na vlasy, může rychle a efektivně vyřešit naše problémy.

Maska na vlasy řeší řadu problémů

Někdo má to štěstí, že má krásné pevné vlasy již od přírody. My kdo takové štěstí nemáme, se s tím musíme buď smířit, nebo vzít krásu našich vlasů do vlastních rukou. Většina žen běžně používá v péči o vlasy šampon. Je to samozřejmě základ pro umytí vlasů a různých typů na výběr je nepřeberné množství, ale maska na vlasy je šamponem nenahraditelná. Pokud máte s vlasy nějaký z výše jmenovaných problémů, tak šampon na jejich vyřešení zpravidla nestačí. Druhým krokem je kondicionér, který by měl k šamponu neodmyslitelně patřit. Jeho pravidelné používání dlouhodobě udržuje vlasy takové, jaké mají být. Samozřejmě za předpokladu, že používáte správné přípravky. Máte-li suché vlasy, ale používáte šampon na mastné, tak s tím daleko dojít nemůžete. Nicméně opravdovou hloubkovou péči v sobě skrývá právě maska na vlasy. Díky hloubkovému působení dokáže vlasům vrátit život, který postrádaly. A stačí ji používat zpravidla jednou až dvakrát týdně. Vrátí vám to krásnými vlasy, které za to stojí.

Pečujte o vlasy pořádně

Známe to všechny. Spěcháme a tak rychle umýt vlasy, upravit a jde se. I to je důvod, proč je spoustě žen maska na vlasy cizí. Její použití vyžaduje určitý čas, i když třeba jen pár minut, ale je třeba ji nanést pořádně, vyčkat a zas ji pořádně smýt. Při nedostatku času je pak tato péče zanedbávána.

Jaká maska na vlasy a na jaké vlasy?

To je často ta nejtěžší otázka. Pokud víte, jaké problémy máte, není výběr těžký. Ovšem často nemáte ponětí co přesně se s vašimi vlasy děje. Proto je lepší, aby vám jejich stav sdělil odborník. Stačí váš kadeřník či kadeřnice, kteří by měli vědět, co vaše vlasy potřebují. Pokud se potýkáte se zničenými a oslabenými vlasy, vyzkoušejte například Absolut Repair od L’Oréal. Je to kompletní regenerační péče pro citlivé vlasy. K vlasům je tato maska na vlasy velice jemná. Vyživuje vlasy, dodává hebkost a lesk. Častým problémem jsou dlouhodobě barvené vlasy, o které je třeba více pečovat. V tomto případě začněte s maskou na vlasy After Color od Fanoly. Můžete ji používat i na chemicky ošetřené vlasy. Vlasy jsou jemné, nezatuchávají se a lépe se upravují. Problém se suchými vlasy vyřeší maska na vlasy Biolage Hydra od Matrix. Pečuje intenzivně a hloubkově hydratuje vlasy, které chrání před vysušováním. Ženy s neposlušnými vlnitými vlasy jistě ocení uhlazující masku od Fanoly, díky níž účes nabere nový směr. Vlasy jsou jemnější a nezacuchávají se.

Chcete-li vyzkoušet některou z jmenovaných masek, podívejte se na www.cmiral.cz, kde najdete všechny jmenované i mnoho dalších. Chcete-li mít krásné vlasy, je maska na vlasy to pravé.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rady, tipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.