Motorová pila Husqvarna

Motorová pila Husqvarna není jen výhradou zkušených a profesionálních dřevorubců, ale své místo si najde i když jde o péči o dům a zahradu. Ale na jakou práci, jakou pilu?

Přednosti pil Husqvarna

Husqvarna není žádným nováčkem a ve svém oboru naopak vyniká. Nejnovější inovativní postupy a technologie dělají z motorové pily Husqvarna vynikajícího pomocníka. Motorová pila Husqvarna je mimořádně odolná díky třídílné klikové hřídeli. Ta odolává i náročnému provozu a motorová pila si na své konto může připočítat dlouhou životnost. Motorové pily Husqvarna jsou konstruovány ergonomicky, aby práce s nimi byla snadná, pohodlná a bez námahy. K tomu dopomáhá i systém LowVib pro menší vibrace. Dalším prvkem na, který si dává Husqvarna velice záležet je efektivita, kterou zajišťuje například systém Air Injection.

Motorová pila Husqvarna zvládne jak jednodušší práce jako je odvětvování nebo řezání, tak i profesionální kácení stromů.

Vybíráme motorové pily Husqvarna

Nyní se podíváme na tři různé motorové pily Husqvarna v různých cenových relacích. Začneme jednou z nejlevnějších, kterou je řetězová motorová pila Husqvarna 236 14″. Tato motorová pila je vhodná na prořezávání větví a celkově na lehčí řezání. Je ergonomicky tvarována a vybavena motorem X-TORQ s nízkými emisemi. Navíc váží do 5 kg. Je naprosto ideální pro hobby použití, pro obstarávání věcí kolem domu. Výborný poměr užité hodnoty a ceny, jelikož ji pořídíte do 5000,-. Pokud hledáte něco více profesionálního, pro náročnější úkony, můžete se vydat zlatou střední cestou. Motorová řetězová pila Husqvarna 460 je robustní a víceméně univerzální. S klidem se s ní můžete vrhnout i na náročné řezací práce. Má podstatně větší výkon a delší řeznou část. Též je vybavena inovativními technologiemi jako je LowVib snižující vibrace nebo motorem X-TORQ. Motorová pila Husqvarna s tímto vybavením je k dostání do 15 000,-. A nakonec pro ty nejnáročnější profesionální uživatele může být ideální například 576 XPG motorová řetězová pila Husqvarna. Slibuje největší výkon a větší obsah motoru. Počítá s pravidelnou prací v každém ročním období a pro tyto případy je vybavena i vyhřívanou rukojetí. Samozřejmě kvalitě a výkonu odpovídá i cena. Takováto motorová pila Husqvarna vyjde cca na 26 000,-.

Kam pro motorovou pilu?

Jestli vás nějaká motorová pila Husqvarna zaujala, můžete se podívat na www.krapacek.cz, který je autorizovaným prodejcem Husqvarna. Najdete tu i další motorové pily a veškeré zahradní nářadí Husqvarna.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.