Využijte a okuste kouzlo virtuální kanceláře

Stále více podnikatelů využívá službu virtuální kancelář. Získají jak sídlo na prestižní adrese, tak veškeré administrativní zázemí a mohou se plně věnovat svému podnikání. Při rozhodování, zda si virtuální kancelář zřídit, je nutné zohlednit mnoho faktorů.

Nejenom přeposílání pošty

K virtuálnímu sídlu firmy je možné zvolit službu přebírání korespondence, případně si zařídit dosílku u České pošty a tak máte díky virtuální kanceláři o vaší korespondenci postaráno. Kromě možnosti přeposílání pošty na vámi zvolenou adresu nabídne i celou řadu dalších výhod. Základem toho všeho je však prestižní adresa, a to ve vyhledávaných pražských lokalitách.

Například u společnosti Profi-kancelář s.r.o., můžete využít virtuální kancelář na těchto adresách:

  • Praha 1 – Školská ulice,
  • Praha 2 – Karlovo náměstí,
  • Praha 3 – Husinecká ulice
  • a Praha 9 – Poličanská ulice.

Možnost využívání zasedací místnosti a dalších prostorů

Ačkoliv nikdo z vaší firmy nemusí být na dané adrese nepřetržitě přítomen, čas od času se určitě hodí možnost využití zasedacích prostor, či konferenčních místností. A to nejenom na jednání s úřady. To vše můžete mít v rámci zvoleného tarifu i zdarma, a to včetně občerstvení. Stejně tak využívaný je například automatický telefon, který je buď přesměrován na vámi zvolené telefonní číslo, nebo veškeré hovory vyřizuje proškolený operátor. To vše jsou zkrátka výhody, které virtuální kancelář přináší. To však není jediné. Díky dobře zvolené lokalitě se nemusíte obávat ani návštěvy z finančního úřadu. Dle počtu firem totiž v některých lokalitách běžná kontrola připadá jednou za několik desítek let.

Bližší informace o virtuální kanceláři společnosti Profi-kancelář s.r.o. získáte přímo na webové adrese www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.