Kvalitní autolaky nejen pro lakovny

Doba, kdy jste si mohli kvalitně nalakovat automobil doma, je už dávno pryč. Dnes je mnohem lepší vsadit na profesionální vybavení, a to ať už lakujete pouze část vozu nebo celou karoserii, a chcete, aby váš vůz vypadal tak, jako by právě teď vyjel ven z autosalonu. Specialistou na lakování vozů je společnost Auto Fit, nabízející komplexní řešení v oblasti povrchových úprav v segmentu autooprávarenství.

Vsaďte na prvotřídní autolaky

Společnost Auto Fit působí na našem trhu již více než 25 let. Za tuto dobu nasbírala bohaté zkušenosti a řadí se tak k předním dodavatelům nejen autolaků, ale i dalšího nezbytného vybavení. Výhradně dováží například autolaky značky NEXA AUTOCOLOR či distribuuje lakovací materiály značek MaxMeyer, Selemix nebo Mipa. Dodává také produkty 3M a Festool. Ke každému zákazníkovi prosazuje individuální přístup. Na jejích webových stránkách autofit.cz tak naleznete nejen kompletní přehled dodávaných výrobců, ale u vybraných z nich také katalog produktů, z něhož můžete vybírat.

Kompletní vybavení autolakoven od špičkových výrobců

Pokud chcete, aby vaše autolakovna prosperovala, je nezbytné vsadit na služby kvalitního dodavatele. V Auto Fit se specializují na veškeré nezbytné vybavení lakoven a nabízejí tak v této oblasti kompletní servis. Výhodně zde pořídíte například lakovací kabiny, sušící zařízení, infrazářiče, kompresory, filtry, špičkovou vzduchotechniku i různé drobné nářadí, bez kterého se při práci rovněž neobejdete.

Nechte si připravit cenovou nabídku na míru svým představám. V Auto Fit poskytují rovněž rozsáhlé poradenské služby a pomohou vám tak nejen s kompletním vybavením vaší nové autolakovny, ale i s optimalizací, abyste se na trhu rychle zařadili mezi ty nejúspěšnější. Zúčastnit se tak můžete i některého z vypsaných kurzů ve vlastním školícím středisku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto, moto, Služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.