Levné virtuální sídlo firmy v Praze

Chcete začít podnikat, ale neradi čekáte na úřadech, nebo si nejste jisti, co vše ke svému podnikání potřebujete? Přímo pro vás je určená služba virtuální sídlo firmy od společnosti Profi-kancelář. Profi-kancelář nabízí několik služeb. Od založení s.r.o., prodeje ready-made firmy, obsluhy zákazníků, logistiky, administrativu, až po vedení účetnictví a profesionální budování image, jen na vás je co si z jejich nabídky vyberete. Tím, že sídlo firmy přesunete do virtuální kanceláře, ušetříte nejen náklady, ale i starosti s kanceláří a administrativou. Tato virtuální kancelář patří mezi nejstarší poskytovatele těchto služeb v Praze. Díky tomu firma nabízí dlouhodobě stabilní servis.

Chcete-li svou firmu udělat atraktivnější a minimalizovat rizika?

Založte si s.r.o. se sídlem firmy v Praze. Společnost, která má na obálce dopisu sídlo firmy Praha, ve většině případů vypadá lépe, než se sídlem v malé neznámé obci. Poskytnutí sídla v Praze je cenově dostupnější. Nejen cena je důležitým parametrem, ale i další služby jako je existence stálé recepce, která je důležitá pro zvýšení důvěryhodnosti a serióznosti firmy.

Virtuální kancelář je adresa, kterou si necháte zapsat do obchodního rejstříku jako sídlo své společnosti, ovšem na této adrese nemusíte být osobně přítomni. Můžete se spolehnout, že na této adrese budou vždy pracovníci Profi-kanceláře, kteří se postarají o přebírání korespondence i balíků a o obsluhu ohlášených i neohlášených hostů. Podle sjednaných podmínek vám vyzvednutou poštu přepošlou na jinou adresu a vzkazy vyřídí buď osobně, nebo elektronicky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika, Služby se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.