Buďte smart

V současné době stále narůstá množství různé chytré elektroniky. Máme chytré telefony, tablety nebo třeba televize. Dalším zařízením, o kterém se nedá mluvit jako o úplné novince, i když stále ještě není příliš rozšířené, jsou chytré hodinky. Tyto hodinky mají kromě skvělého designu a přesného času ještě spoustu dalších vychytaných funkcí. Propojí se s Vaším chytrým telefonem a upozorní Vás na nové události. Zároveň s nimi můžete ovládat i hudbu, takže už nebude muset složitě vytahovat mobil z kapsy, když zrovna budete chtít přepnout skladbu nebo zvýšit hlasitost. Hodinky mají i spousty různých aplikací pro zdravý životní styl, takže se s jejich pomocí můžete udržovat v dobré kondici nebo dokonce i zhubnout přebytečná kila.

Chytré sportování

Další skvělou chytrou pomůckou jsou fitness náramky. Tyto náramky nejsou jen designovou ozdobou sportovců, ale především skvělým pomocníkem při jakémkoli sportu. Tento skvělý přístroj dokáže mimo jiné monitorovat Vaši pohybovou aktivitu. Měří ušlou nebo uběhlou vzdálenost, takže budete vždy přesně vědět, jakou vzdálenost jste pokořili. Zároveň počítá kalorie, což funguje jako skvělá motivace pro ještě lepší výkony. Podobným zařízením fitness náramkům jsou sporttestery. Ty mají podobné funkce jako fitness náramky, ale dají se pořídit i v podobě hrudního pásu, který Vám vždy přesně změří tepovou frekvenci.

Chytrý prodejce

Pokud se rozhodnete zakoupit si nějaký z těchto chytrých výrobků, určitě navštivte internetovou stránku ewathc.cz. Na této stránce naleznete široký výběr kvalitních produktů za velmi výhodné internetové ceny. V nabídce jsou nejen chytré hodinky, fitness náramky, sporttestery ale i výměnné pásky k nim a mnoho dalšího příslušenství. Dále zde můžete zakoupit různé paměťové karty a čtečky. Velmi zajímavým zbožím nejen pro firmy, ale i pro osobní použití jsou kamery a kamerové systémy.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop, Elektronika, audio-video se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.