Vybíráte a hledáte kvalitní kočárek?

Jestli už je miminko na světě, máte co dělat. I když se traduje, že koupě kočárku před narozením děťátka může přinsášet smůlu, tak mít v té době dostatek informací, přehled o kočárcích a nebo dokonce mít vybráno, je velmi chvályhodné a žádoucí. Člověk nemusí být Einstein, ale měl by vědět, kam se obrátit, kde najde více vzorů, druhů, typů a příslušenství ke kočárkům na výběr.

Pro chlapečky, holčičky i dvojčata

Je to velké dilema vybrat ten správný kočárek, když na trhu je opravdu v tomto sortimentu zboží jako máku. Dobrá rada nad zlato, jak se říká. Proto není od věci řídit se zkušenostmi maminek, referencemi, užitečnými recenzemi a doporučeními. Ono vybírat podle obrázků a barviček je něco jiného, než potom takové čtyřkolé (nebo i tříkolé) vozidlo řídit, zdolávat s ním nerovnosti terénu nebo ho používat i v nepříznivém počasí. Například celohliníkový 3-kolový podvozek Lambda 3R s předním otočným gumovým kolem a zadními nafukovacími koly je zárukou komfortního užívání, disponuje jím kočárek Patron.

Dejte přednost kvalitě

Kočárky se dnes vyrábějí v moderním designovém provedení, v setech i s nejrůznějším příslušenstvím a v rozmanitých cenových variantách. Je dobré mít však na paměti, že prvotní by mělo být pohodlí dítěte v kterémkoli ročním období, zároveň s použitím kvalitních materiálů. Nadčasové a unisex modely pak lze využít nejenom jedenkráte, ale pokud dáte zelenou kvalitě, kočárek můžete využít i vícero sezón. Dobré  jízdní vlastnosti, stabilitu, brzdy, polohování, atest i certifikáty dle norem EU nabízejí kočárky Firkon.

Není kočárek jako kočárek

V době našich babiček postačil jeden na dlouhou dobu a přesto, že byl třeba pletený, dochoval se dokonce až do současnosti. Ovšem nízká konstrukce a řada dalších nedostatků by dnešní maminky zřejmě neoslovila. Na ulici zcela nepřehlédnutelné jsou však kočárky Camarelo, které jistě potěší i prostornou, hlubokou vanou a otočnou sportovní nástavbou. S dostačujícími informacemi není vybírání dětských kočárků už tak velkým oříškem, jak se zpočátku zdá. Chce to jen trochu invence, šťastnou ruku, a pak už jen dlouhou řadu krásných okamžiků a chvil s vašimi malými ratolestmi!

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop, Nakupování, Zábava se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.