Výhodné a rychlé poskytnutí sídla společnosti

Nepotřebujete vlastní kancelář za kterou budete platit pravidelně každý měsíc tisíce korun měsíčně? Pokud je odpověď ano, můžete zvážit službu poskytnutí sídla firmy v Praze od společnosti Profi-kancelář s.r.o. Tato společnost vám zpřístupní profesionální zázemí za zlomek ceny oproti klasickému měsíčnímu a pravidelnému pronájmu kanceláře. Vaše společnost bude díky sídlu na naší lukrativní adrese v Praze vypadat větší, ale přitom ušetříte. Poskytnutí virtuálního sídla firmy jsme vám schopni zajistit během několika minut. Není to lákavá nabídka? Podívejme se na tuto službu podrobněji…

Poskytnutí virtuálního sídla firmyCo si konkrétně pod poskytnutím sídla představit?

Registrační sídlo firmy též nazývané jako virtuální kancelář je vlastně služba poskytnutí sídla. Je to adresa, kterou máte zapsánu v obchodním rejstříku, ale kde nemusíte být osobně přítomni. Klienti, kteří vás budou hledat na této adrese, se dostane perfektního servisu a nemusíte se bát, protože o vaše klienty ohlášené i neohlášené se postaráme a přebereme případný vzkaz naší recepční službou. Podnikatelské centrum Profi-kancelář má na výběr z několika adres v Praze, které si můžete zvolit. Od této adresy se odvíjí měsíční poplatek za virtuální kancelář. Kromě služby poskytnutí sídla firmy vám podnikatelské centrum nabízí i jiné služby.

Přehled jednotlivých nabízených programů naší společnosti:

  • MINI-SÍDLO
  • PROFI-SÍDLO
  • PROFI-KANCELÁŘ
  • moje PROFI

Můžete si také od společnosti Profi-kancelář nechat zpracovat cenovou nabídku zcela zdarma. V závislosti na vašich požadavcích se budete moci vychutnávat libovolné variace služeb, které budou plně korespondovat s vašimi požadavky. Ideální řešení pro ty, jež chtějí poskytnutí sídla zajistit během velice krátké doby a především za přispění lety prověřeného a profesionálního odborníka v tomto oboru. Staňte se také výraznou ikonou současného trhu, k čemuž vám dopomůže i poskytnutí sídla společnosti.

Více o programech a cenách naleznete na našem webu www.profi-kancelar.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchod, prodej, Rady, tipy, Služby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.