Kadeřníci vědí s čím pracovat – Goldwell

Vlasová kosmetika Goldwell, s již více jak 50-ti lety tradic a zkušeností, dovoluje kadeřníkům každý den pracovat bez kompromisů. Goldwell má předvídatelné výsledky a dává prostor kreativitě, díky čemuž se může pyšnit mnoha spokojenými zákazníky

Dokonalý účes, dokonalý styling

Goldwell styling dokážete vytvořit neobyčejně, originální a kreativní účesy snadno a  rychle. Maximální funkčnost a  výdrž v jakékoli situaci zajistí, že účes vydrží. Podívejme se teď na stylingové řady Goldwell a na to jaké zázraky dokážou. Řada Natural je vynikající pro přirozený a neviditelný styling. Navíc vlasům pomáhá. Omezuje lámání a  zároveň je udržuje hydratované. S řadou Natural vytvoříte přirozený lesklý účes. Vybrat si můžete mezi lehkým sprejem a hydratačním mlékem. Řada Curl je vhodná pro zvýraznění vlnitého účesu. Vlny vydrží krásné a jednotné. Navíc obsahuje anti-frizz efekt. K dostání je hydratační krém, pružný gelový vosk a  stylingový lotion pro dlouhotrvající vlny. Řada Goldwell Straight je dokonalá pro rovnané vlasy. Fénované a žehlené vlasy do rovna ochrání až do 200°C. Chrání barvu a výsledný efekt je vynikající. Vybrat můžete buď balzám, stylingový lotion nebo sérum ve spreji. Řada Goldwell Texture se již povznesla do vyšších rovin a můžete u ní objevit opravdové kouzlo kreativity. Pro neomezenou úpravu vlasů a  osobitý styl. K výběru je krémová pasta pro matné účesy, rychleschnoucí lak, silný lak pro fixaci tvaru, vosk ve spreji, modelovací pasta a  silné gely. Řada Gloss je vhodná pro barvené vlasy, u kterých podporuje zářivost a lesk barvy. Řada Goldwell Volume zas pomůže s objemem. Pro mimořádný a dlouhotrvající objem vlasů. Vydrží celý den i  v nepříznivých podmínkách.

Výhody Goldwell stylingu

Goldwell styling má jednu velikou výhodu a to, nejenže přípravky Goldwell skvěle formují vlasy, ale také je chrání a napomáhají jim. Ochrana barvy je jen zatáček. Goldwell styling je vybaven novou technologií Flexshine Protect a obsahuje proteinový komplex z UV-A i UV-B filtrů, Panthenolu a  zachycuje volné radikály. A hlavně nezapomínejte, že s Goldwell je tak snadné být krásná.

Tipy na nákup

Nevíte kde najít tuto profesionální kosmetiku pohromadě a přehledně? Podívejte se na www.a-vlasy.cz. Najdete tu vlasovou kosmetiku Goldwell i mnoho dalšího. Navíc je to osvědčený dodavatel, kde se nemusíte bát nakupovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rady, tipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.