Virtuální sídlo firmy v Profi-kanceláři

V dnešní ekonomicky nelehké době se dá říci, že úspěšná je ta firma, která dokáže maximálně řídit své náklady a minimalizuje fixní výdaje. Velkou pomocí mnoha firem je virtuální sídlo u společnosti Profi-kancelář s.r.o., která tuto službu poskytuje již řadu let. Jedná se o registrační sídlo firmy, na kterém nemusíte být podle platné legislativy fyzicky přítomni. O vaše návštěvy, korespondenci a telefony se místo vás postarají pracovníci recepce.

Sídlo firmy – levně a na zajímavé adrese

Zřízení klasické kanceláře a všech nutných věcí kolem ní vás přijde na několik desítek tisíc korun měsíčně, přičemž starosti a stres nelze penězi vyjádřit. Naproti tomu virtuální kancelář lze pořídit již od 440 Kč měsíčně. Virtuální sídlo je vám dostupné v centru Prahy a to ve Školské ulici,  v Husinecké ulici, nebo na Karlově náměstí. Profi-kancelář s.r.o. však nenabízí pouze základní administrativu. Virtuální kancelář provozuje již řadu let a díky nasbíraným zkušenostem tato firma vytipovala další služby, které jsou klienty nejvíce poptávány.

Pro sledování zajímavých akcí a slevových nabídek firmy Profi-kancelář s.r.o. si můžete přidat naše profily: virtuální sídlo firmy na Facebooku, nebo virtuální kancelář na Google+ a žádná novinka vám neunikne.

Virtuální kancelář – je to korektní?

Nemusíte se bát, virtuální kancelář i všechny ostatní služby firmy Profi-kancelář s.r.o. jsou plně v souladu s platnou legislativou. Každá společnost je přímo na budově označena názvem a identifikačním číslem společnosti. V pracovní dny je od 8.00 do 17.00 otevřena recepce, která zajistí kontakt se zákazníky i státními orgány.

Pokud vás nabídka virtuální kanceláře zaujala, kontaktní údaje na Profi-kancelář s.r.o. – sídlo firmy zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rady, tipy, Služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.