SVATBAVLEDNICI.CZ

Rozhodli jste se říct ano milované osobě? Svatební den v životě manželů je jedním z nejkrásnějších. Proto je důležité zvolit místo na které budete vzpomínat celý život a rádi se tam budete vracet na oslavu výročí svatby.  Ideálním místem pro takovou svatbu, svatební cestu, nebo svatební noc je HOTEL RELAX ŠTORK v centru Lednice na Moravě.  Pohodlí a komfort naleznete v útulných pokojích a apartmánech. Rádi pro vás připraví také svatební hostinu, podle vašich představ a požadavků, můžete se těšit na útulné a příjemné prostředí, velice chutné menu sestavené podle vašich přání, kvalitní vína z Jižní Moravy, vstřícná a příjemná obsluha. Svatební pobyt vám může zpříjemnit i zdejší nabídka wellness,  whirpool, bazén, sauna, masáže.

Hotel si pro vás připravil Novomanželský pobytový balíček, který se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.  Balíček obsahuje nabídku ubytování s polopenzí na 4 dny a 3 noci v různých druzích pokojů, dále se můžete těšit na:

  • vyzdobený pokoj
  • ovocná mísa při příjezdu na pokoj
  • 1x snídaně na pokoj
  • 1x vířivku a sekt 0,7l
  • masáž HAVAJ – celých 60 minut pro každého z oslavenců
  • slevová kartička Sphere na další pobyt

Také každé výročí svatby, či seznámení se může stát důvodem pro strávení tohoto slavnostního pobytu jenom ve dvou, v klidu, s veškerým komfortem. Rezervujte balíček jako svatební dar, ke svatebním výročím pro sebe, nebo rodiče.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.