S námi už neuklouznete!

S námi už neuklouznete! Máme říjen a společně s ním přichází období dešťů, a také prvních mrazíků. Přímo úměrně s tímto faktem roste počet úrazů a nepříjemných uklouznutí ať už venku, či na mokrém schodišti uvnitř budovy. Proto společnost Ambra rozšířila svou nabídku o kolekci protiskluzových prvků.

Tyto výrobky jsou velmi odolné vůči opotřebení a poškození. Protiskluzový povrch tvoří odolný silikon karbid, který odolává většině rozpouštědel a chemikálií.

Například schodiště, které disponuje hladkým povrchem se s společně s vodou stává nebezpečně hladké. Opatřete ho tedy tzv. „Schodovými rohy“, které se (jak už vyplývá z názvu) instalují na rohy schodiště. Tyto rohy jsou křiklavě žluté a tudíž dobře viditelné. Délku si můžete vybrat dle potřeby v rozmezí od 1 do 3 metrů, šířka je jednotná – 5cm. Cena: od 253 Kč (bez DPH).

Pokud však nestačí toto částečné zabezpečení, jsou na řadě „Protismykové desky“. Jedná se o sklolaminátové desky určené pro pokrytí celé plochy. Pro téměř dokonalou ochranu pak lze kombinovat desky se schodišťovými nášlapy, které jsou v katalogu k dostání od 734 Kč (bez DPH). Samostatné protismykové desky pak dostanete od 1666 Kč (bez DPH).

Dalším prvkem zajišťujícím ochranu zdraví je pryžový samolepící pás. Tyto pásy jsou vybaveny kvalitním lepidlem, které je schopno odolat jak vlhkosti, tak mrazu. Proto jsou vhodné do interiéru, ale i exteriéru. Výhodou je velmi dlouhá životnost, a s tím související spokojenost zákazníka. Pásy se pohybují v cenách od cca 400 Kč (bez DPH) do 900 Kč (bez DPH), záleží jen na vaší potřebě.

Čtvrtým protiskluzovým opatřením pak může být „Schodová rohož“, která je vhodná zejména v zimních měsících. Výhodou je také to, že svou strukturou slouží k prvotnímu očištění bot od sněhu, či bláta. Rohož 105×29 cm lze zakoupit za 407 Kč (bez DPH).

Veškeré podrobné informace a kompletní nabídku najdete na katalog.ambra.cz, po kliknutí na „Naše akce“. Myslete na bezpečnost vaši, ale také na tu svých přátel, rodinných příslušníků, nebo obchodních partnerů.

AmbraKatalog se představuje:

Máme říjen a společně s ním přichází období dešťů, a také prvních mrazíků. Přímo úměrně s tímto faktem roste počet úrazů a nepříjemných uklouznutí ať už venku, či na mokrém schodišti uvnitř budovy.
Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.