Rádio Highway star hlásí oficiální spuštění

Radio Highway Star oficiálně vysílá

V pondělí 24. zářív odpoledních hodinách se internetem rozeznělo oficiálně nové taneční Radio Highway Star, zárověn byl spuštěn vcelku zajímavě řešený web, který se od webů podobných rádií rapidně liší, je zajímavější a přehlednější. Ostatně web nabízí posluchačům ihned naladit stream rádia přímo na webových stránkách. Ladit lze několika způsoby, například pomocí webového prohlížeče skrze flash přehrávač nebo pomocí přímého odkazu z portálu play.cz ve Vašem mediálním přehrávači WinAmp nebo Windows Media Player, není zapomenuto ani na mobilní telefony.

Moderátoři Rádia Highway Star

Pravděpodobně největší moderátorské eso na Rádiu Highway Star je Dj-ka Vera Patt, která obsadila pořad ŠACH MAT S VEROU PATT a dále pořad SEZNAMKA VYVOLENÝCH který bude moderat s Marií Kovacsovou, dle informací jde o velmi zajímavou kombinaci pro posluchače.

Rádio Highway Star ve své programové nabídce dále nabízí velmi eroticky zaměřený pořad EROTIC NIGHT S NATALI, pořadem nás bude provázet Natali Unique redaktorka ze Slovenské televizní stanice JOJ, kde spolupracuje na erotickém pořadu CREPINY. Natali a její pořad slibují hosty z porno brandže a pekelnou noční show.

Styl a zaměření Rádia Highway Star

Rádio Highway Star je stylově zaměřeno na dance a trance music, programová nabídka slibuje taktéž i pořady s retro hudbou tanečnějšího zaměření. Dle informací již mají společnosti z různých sfér podnikání zájem o placenou reklamu ve vysílání Rádia Highway Star, reklamové spoty se již ve studiích natáčejí. Ani pořádání velkých tanečních akcí nejen po České Republice nebude nouze, v zákulisí Rádia Highway Star již probíhají jednání s Dj ´s ze zahraničí a s rezervací klubů. Před Vánoci rádio počítá s vetší akcí v Praze kde bude vystupovat jedna z TOP hvězd současné taneční špičky ze zahraničí.

Internetem zaznělo, že se Rádio Highway Star chce do budoucna diametrálně lišit od podobných tanečních rádií, prozatím se to tvůrcům projektu daří, čas ukáže jakým směrem se Rádio Highway Star vydalo, našlápnuto má vcelku dobře. Nyní zcela jistě se již dá konstatovat, že některá taneční rádia už zpozornila a přemýšlí nad tím jak si udržet své dosavadní posluchače, neboť internetem se píše, že Rádio Highway Star rozpoutává konkurenční boj.

Rádiu Highway Star se vcelku obstojně daří i na Facebook stránkách rádia, kde má již přes 200 svých fanoušků, viz.: www.facebook.com/RadioHigwaStar.cz . Možná stojí za zmínku navštívit stránky Rádia Highway Star na adrese www.radio-highway-star.cz. Tvůrci projektu vysvětlují takto řešenou URL adresu rádia tím, že těsně před zakoupením domény radiohighwaystar.cz byla doména zakoupena moderátorem z podobně zaměřeného rádia Zlatá Praha.

Rádiu Highway Star přejeme hodně štěstí do rozjezdu nového projektu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektronika, audio-video, Internet, Kultura umění, Zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.