Auto ESA: Ušetřete desítky tisíc s výhodným úvěrem vozů Škoda s bonusovou kartou CCS

Auto ESA nabízí zákazníkům speciální řešení pro všechny vozy značky Škoda. Součástí výhodného balíčku finančních služeb je i CCS karta s kreditem v hodnotě 2000 Kč.

 

Uvažujete o nákupu ojetého vozu značky Škoda? Potom si určitě nenechte ujít nabídku autobazaru Auto ESA. Jeden z nejúspěšnějších prodejců ojetých vozů v České republice, přichází se speciální nabídkou výhodného úvěru autoCREDIT AKCE ŠKODA. A vy díky této jedinečné akci můžete ušetřit při nákupu ojetého vozu značky Škoda desítky tisíc korun.

 

Auto ESA ve spolupráci se svými partnery hledá pro své zákazníky vždy ta nejvýhodnější řešení financování nákupu ojetých vozů. Díky dlouhodobému působení na trhu jsme schopni získat o poznání výhodnější podmínky leasingu i úvěrování než je tomu u individuálních smluv,“ říká Marcela Pikalová z Auto ESA.

 

AutoCREDIT AKCE ŠKODA je jedním z nejvýhodnějších finančních produktů na trhu. Oproti jiným produktům ušetří zákazníci především na poplatcích, ale i úrokové sazby jsou nižší než u běžných úvěrů na nákup ojetého vozu. Každý zákazník k výhodnému úvěrování navíc získá jako bonus platební kartu CCS s kreditem 2000 korun.

 

Obvyklé bankovní úvěry na nákup ojetého vozu mají RPSN, tedy roční procentuální sazbu nákladů, která vyjadřuje kolik zákazník za úvěr opravdu zaplatí i s různými poplatky, kolem 15%. U výhodného produktu autoCREDIT AKCE ŠKODA dosahuje RPSN pouze 12 %. Při nákupu vozu se splatností na pět let jdou úspory i do desítek tisíc korun. To dokládá i modelový příklad, který porovnává financování nákupu Škody Fabia 1,2 v hodnotě 170 000 Kč. V obou případech zákazník zaplatí hotově 10% a výše úvěru se tak sníží na 153 000 Kč.

 

Zatímco s úvěrem autoCredit AKCE ŠKODA  zaplatí zákazník u Auto ESA  měsíční splátku úvěru ve výši 3359 korun bez dalších poplatků, u obvyklého úvěru v bance je to 3434 Kč a k tomu ještě více než 100 Kč měsíčně na různých poplatcích. Celkově zaplatí zákazník Auto ESA 201 540 Kč, zatímco zákazník, který si vzal běžný úvěr u banky, bude splácet celkem 215 774,60 Kč.

 

Auto ESA má pro vozy Škoda speciální samostatnou prodejní plochu, kde se zákazníci mohou s pomocí profesionálů vybrat vůz přesně podle svých představ. V nabídce autobazaru je každý den více než 1500 důkladně prověřených ojetých vozů v té nejvyšší možné kvalitě. Všechny automobily procházejí důslednou předprodejní kontrolou technického stavu. Ve spolupráci s databází CEBIA se ověřuje i deklarovaný počet najetých kilometrů, stáří vozidla a bezchybnost všech právních náležitostí tak, aby nový majitel měl stoprocentní jistotu bezpečné koupě. K tomu napomáhají i rozsáhlé záruky, které Auto ESA dává svým zákazníkům ke každému vozu včetně neodvolatelné záruky na původ vozu s garancí vrácení peněz.

 

Vozy Škoda jsou dlouhodobě nejprodávanějšími značkami Auto ESA. Z nabídky autobazaru se přitom pomalu vytrácejí typy Škoda Favorit a Škoda Felicia, naopak narůstá prodej nových typů z produkce mladoboleslavské automobilky, především Roomster, Superb II a Yeti.  

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto, moto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.