ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY NA DŘEVĚNÉ PODLAHY

 

Přirozený růst a struktura dřeva dodávají dřevěným podlahám jejich zvláštní ráz. Díky lakování ve třech vrstvách jsou chráněny proti vniknutí nečistot a tekutin. Čištění i údržba jsou proto jednoduché a nevyžadují větší námahu. Nepoužívejte ocelové drátěnky, agresivní rozpouštědla a silně alkalické přípravky, které by mohly lakový film poškodit. Důležité pro dlouhou životnost laku je instalace kvalitních a účinných čistících zón před vchodem  do místnosti. Nohy nábytku doporučujeme opatřit plstěnými podložkami. 

 

POSTUP ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

 

Po nově nalakovaných dřevěných podlahách se nesmí 24 hodin chodit. Čím více budete lakovanou podlahu v prvních dnech šetřit, tím delší bude životnost. Plné zatížení po 8–14 dnech. V prvním týdnu provádějte  čištění jen nasucho a nepokládejte koberce. Nábytek a jiné těžké předměty vnášejte opatrně. Před prvním silnějším zatížením je nutná údržba. Při použití židlí s kolečky doporučujeme použití vhodných podložek a nohy nábytku opatřit plstěnými podložkami. K čištění podlahy je na trhu ucelený systém na ošetření lakovaných dřevěných podlah v interiéru – čistící prostředky na dřevěné podlahy Bona.

 

DŘEVĚNÁ PODLAHA STÁRNE DO KRÁSY díky unikátnímu čistícímu systému Bona – kompletní řadě výrobků péče o podlahy pro voskované, lakované dřevěné podlahy používané v domácnostech. Pomocí tohoto systému můžete snadno udržovat vaše dřevěné podlahy krásné a bezpečné. Čistící sada na dřevěné podlahy zahrnuje Čistič na parkety, utěrku a mop. Vše je možné zakoupit samostatně. Výrobky byly vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími požadavky na ochranu životního prostředí. 

 

Čistič na parketyrychle vyčistí tuhé šmouhy a rozlitiny bez poškození laku nebo bez zanechání stop po čištění. Přípravek se na podlahu aplikuje rozprašovačem a stírá se modrým padem na Bona Spray Mopu.

 

Osvěžovač dřevěných podlahje na vodní bázi, založen na polyuretanové technologii pro údržbu všech nevoskovaných, lakovaných podlah, které jsou mdlé, poškrabané nebo vypadají opotřebovaně. Přípravek obnovuje krásu dřevěných podlah a staré podlahy jsou opět jako nové. Na podlahu se aplikuje béžovým padem na Boně Spray Mopu.

 

A co na to J&H Úklid?

 

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.