Pásové dopravníky pro průmyslové použití

Hledáte partnera pro oblast dopravy, dávkování, navažování či skladování? Společnost DRAVE Technology má široký výrobní program, který uspokojí i ty nejnáročnější potřeby průmyslově zaměřených podniků. Pokud poptáváte nové dopravníky, třídiče nebo vibrační techniku, neváhejte tuto firmu kontaktovat a domluvit se na podmínkách spolupráce.

Pásové, řetězové i šnekové dopravníky

Dopravníky u DRAVE Technology pořídíte v celé škále provedení, které závisí především na tom, co se rozhodnete na dopravníku přepravovat. Velmi oblíbené jsou například pásové dopravníky. Tento dopravník využívá napínací hlavu a při velké délce obsahuje i strážní válečky, bránící vybočení pásu z osy. Samotný pás může být hladký, s hradítky, strukturovaný nebo modulární. Můžete si vybrat z několika typů ovládání tak, aby dopravník plně odpovídal vašim představám.

Alternativou jsou například řetězové dopravníky, které vás potěší dlouhou životností a minimálními náklady na údržbu. Na jejich řetězech jsou připevněna ocelová hrabla. Dopravníky mají různé tvary a jejich konstrukce je samonosná.

Kromě dopravníků zde pořídíte například třídiče a je tu k zakoupení také kvalitní vibrační technika v několika osvědčených provedeních.

Proč spolupracovat s firmou DRAVE Technology

Společnost je specialistou na na produkty společnosti SKAKO VIBRATION A/S, zabývající se vývojem a výrobou vibračních zařízení pro dopravu, dávkování a třídění materiálu. Tato technika je nezbytná v každé velké průmyslově zaměřené firmě, jelikož vám ušetří mnoho starostí.

Protože zařízení vyžadují poměrně vysokou investici, jistě oceníte možnost využití odborného servisu přímo tady. Dočkáte se komplexních služeb, které jsou zaměřené na různě velké provozy a které dokáží uspokojit nároky i celých pracovišť. Kromě dodávání již hotových zařízení si můžete nechat vyrobit i zařízení na míru svým specifickým potřebám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby, Strojírenství. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.