Jak na výběr hydraulické hadice

Hydraulické hadice nacházejí využití v mnoha oborech, především však v zemědělství a ve stavebnictví. Přijdou vhod například i při opravách nákladních vozidel, v plastikářském průmyslu nebo se používají v kombinaci s vysokotlakými čistícími stroji. V současné nabídce prodejců můžete vybírat z celé škály produktů a z mnoha různých provedení. Připravili jsme proto pár tipů, které váš nákup usnadní.

Na výrobu a prodej hydraulických hadic se specializuje firma EVERFIT hydraulika s.r.o., na jejíchž webových stránkách na vás čeká bohatý sortiment hadic a příslušenství. Zakoupíte zde také kompletní hydraulické systémy a řadu užitečných komponentů.

Jak najít ideální hydraulickou hadici

Při výběru hydraulické hadice je nutné pracovat s několika základními faktory. Zaměřte se na průtok hadice, který ovlivňuje její průměr v milimetrech. Díky správnému průměru dokáže propustit optimální množství tekutiny.

Dále se řiďte její délkou, která je klíčová pro správné fungování hydraulického systému. Je potřeba ji vybrat tak, aby hadice nebyla příliš krátká a zbytečně napnutá. Stejně tak ale vadí i tvořící se záhyby, které brání volnému pohybu tekutiny. Ideální tedy je, pokud se při používání hadice mírně prověsí. Nakonec je potřeba vzít v potaz i způsob připojení.

Kvalita na prvním místě

Když si vybíráte novou hydraulickou hadici či důležité hydraulické komponenty, určitě věnujte pozornost kvalitě provedení a použitého materiálu. Ten totiž významně ovlivňuje tlak uvnitř hadice. Na stránkách Everfit.cz můžete vybírat mezi vysokotlakými, nízkotlakými nebo speciálními hadicemi. Nechybí ani hadice průmyslové, palivové nebo chladicí systémy.

Hadice se vyrábějí dle specifických požadavků zákazníka. Kromě samotné výroby se společnost soustředí také na servisní a poradenské služby. V případě jakýchkoliv dotazů ji proto neváhejte kontaktovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchod, prodej, Strojírenství. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.