Skvělá party si žádá skvělé kostýmy

Právě jste dostali pozvánku na oslavu narozenin, která se ponese v duchu 30. let? Vaše kamarádka se loučí se svobodou ve stylu havaj party? Nebo jste dostali za úkol zorganizovat nějakou jinou tematickou party? Není nic jednoduššího než navštívit prodejnu Ptákoviny Anděl, nebo některou z dalších prodejen Ptákoviny v Praze. Všechny prodejny v centru Prahy jsou výborně dostupné i hromadnou dopravou. Nespornou výhodou je, že na velké ploše si můžete vybrat z mega nabídky, kostýmy si můžete vyzkoušet, což oceníte zejména u kostýmů na tělo, které musí opravdu sednout.

Děti či dospělí – vybere si každý

Že nejste z Prahy? Nebo raději nakupujete z klidu domova? Pak taky není nic ztraceno. Stačí zabrouzdat na internetu a rázem jste v online prodejně Ptákoviny Anděl, kde naleznete široký sortiment nejen kostýmů pro děti, ale i kostýmů pro dospělé včetně nezbytných doplňků a různých vychytávek. Prostě vše, co se může hodin na skvělou party. Velmi oblíbená je poslední dobou halloweenská party, kde se můžete s výběrem doslova vyřádit. Různé doplňky ke kostýmům, rekvizity, škrabošky a masky dodají vybraným kostýmům na věrohodnosti a leckdy i na hrůzostrašnosti .

Masky nejsou zdaleka výsadou dětí a jejich her

S blížící se zimou přichází plesová sezóna a s ní i pořádání karnevalů a samozřejmě nesmíme zapomenout na masopust. Poslední tři dny masopustu jsou často provázeny masopustním rejem. A tady přicházejí na řadu karnevalové masky. Nejčastěji je máme spojovány s dětmi, ale v nabídce prodejny ptákovin je i spousta masek pro dospělé. Výběr je opravdu široký. Máte zájem o papírové masky? Nebo gumové? Chcete přímo strašidelné? Nebo si přejete masku nějaké známé osobnosti? Nebo je libo některou ze škrabošek? Vše výborně doplní Vámi zvolený kostým. Záleží hlavně na Vaší fantazii a odvaze.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop, Zábava se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.