Příjemná zubní klinika v Praze

Jsou mezi námi tací, kteří mají ze zubního ošetření málem smrt. Jen ta představa je naprosto děsí. Všichni víme, že návštěva zubaře bývá občas dosti nepříjemná. Najít vhodného zubaře je někdy dosti složité. Některé úkony jsou nepříjemné více, než ty ostatní, ale vždy jdeme rádi tam, kde se cítíme dobře. Zubní klinika Praha nabízí příjemné prostředí, profesionální a odborný personál s příjemným vystupováním. Zubní ordinace Praha ráda přijme nové pacienty.

Moderní vybavení

Stomatologie Praha se může pochlubit velmi kvalitní a moderním vybavením svých ordinací. Například moderní rentgenové přístroje výrazně redukují radiační dávku. Stomatolog Praha provádí veškeré úkony bez bolesti, v případě potřeby v místní narkóze tak, aby pro Vás bylo ošetření maximálně příjemné. Mezi nabízené služby můžeme zařadit vstupní vyšetření, záchovnou stomatologii, protetiku, dětskou stomatologii, stomatochirurgii, implantologii, ortodoncii, dentální hygienu a paradongologii.

Vypadl zub, co teď?

Vypadl Vám zub? Nebo se Vám povadlo si ho vyrazit? Co teď? Chodit bez zubu a vypadat jako „pizizubka“ se Vám asi opravdu nechce. To Vám věříme. Možností dnešní moderní medicíny jsou zubní implantáty. Ty fungují jako takové „hmoždinky“, které se implantují přímo do kosti. Zubní implantáty Praha nabízí kvalitní titanové šrouby, na které se následně nasazuje korunka, můstek nebo protéza. Stomatolog Praha má při implantaci ale podmínku, která platí vždy. Je zde potřebná dostatečná pevnost a kvalita kosti.

Co je ortodoncie?

Ortodoncie je speciální obor, který napravuje vady v postavení zubů. Tím se vlastně řeší jak funkční, tak i estetické nedostatky zubů. Cílem ortodoncie Praha je dosáhnout správného posazení zubů a tím i krásného úsměvu. To vše se provádí pomocí rovnátek. Rovnátka Praha se používají buď fixní (pevná) či vyndavací (snímací). Druhá kategorie se užívá především u pacientů s menšími vadami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby, Zdraví, životní styl se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.