Restaurace s příjemným zázemím

Restaurace Zámecká Terasa se nachází v srdci zámku Chlumec nad Cidlinou přímo na jeho nádvoří. Jaký zámek najdeme v Chlumci nad Cidlinou? Přeci zámek Karlova Koruna. Jedná se o krásný zámek vystavěný v letech 1721 – 1723 hrabětem Františkem Ferdinandem Kinským. Z restaurace je krásný výhled na město spolu s malebnou řekou Cidlinou a na pěkný zámecký park ve stylu anglických zahrad.

Zpět k restauraci

Ale abychom se vrátili zpět. Restaurace nabízí krásné prostředí zámku, dobré a kvalitní jídlo, příjemné prostředí a mimo jiné i dětský koutek. Restaurace pojme až 150 osob. Je to tak skvělé místo na pořádání různých oslav, firemních večírků, sešlostí, hostin, grilování, ale též svateb. Zámecká Terasa Chlumec nad Cidlinou často hostí svatební hosty. Svatby Chlumec nad Cidlinou nejsou totiž ojedinělé. Krásné místo zámku a mnoho míst, kde může probíhat svatební obřad, láká čím dál tím víc párů, kteří si chtějí říci své „ano“.

Klíčové přípravy na svatbu

V restauraci se konají svatební hostiny často. Jedná se jak o luxusní svatby, tak též o levné svatby. Pro svatby východní Čechy se jedná opravdu o ideální místo. Restaurace naslouchá samozřejmě všem přáním svých hostů. Svatby pak realizují i s těmi nejmenšími detaily. Kromě svatební hostiny Vám může restaurace v součinnosti se svatební agenturou zařídit i další potřebné. Jako je výroba a rozesílání svatebních oznámení, kytice, květinová a jiná výzdoba, zajistí fotografa a též ubytování svatebních hostů v blízkém hotelu v Novém Bydžově.

Nabídka cateringu

Restaurace Chlumec nad Cidlinou zajišťuje též kvalitní cateringové služby. Zajistí tak jídlo na různé akce i mimo restauraci. Připraví Vám skvělé rauty, na které budete rádi dlouho vzpomínat. Obsluhovat Vás vždy bude špičkový profesionální personál, který je vyškolen přímo pro obsluhování většího množství lidí. Vždy vybíráme k přípravě jídel kvalitní a čerstvé suroviny, aby byly naše jídla jedinečná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.