Pořiďte si nejslavnější peněženku mezi peněženkami

Peněženku potřebuje každý z nás bez výjimky. Ne že by na nošení peněz po kapsách bylo něco špatného, ale až vám jednou nešťastnou náhodou z kapsové peněžní skrýše vypadne pětitisícovka, budete se ptát „proč já“? Poté, co si odpovíte na tuto jednoduchou otázku, bude snad další v pořadí nákup peněženky. Pokud patříte k těm náročnějším, kteří se nespokojí jen tak s něčím, rozhodně vás bude zajímat neobvyklá peněženky bad mother fucker.

Pro opravdové fandy

Že vám tento název peněženky něco říká? Tak to vám bude zaručeně povědomý také film Pulp Fiction, ve kterém se tato peněženka bad mother fucker objevila zrovna několikrát. Což dalo také nápad pro vznik této slavné peněženky, které není určena jen pro její největší fanoušky. Tato peněženka z filmu Pulp Fiction je kromě dnes už kultovního nápisu také samozřejmě vyrobena, aby sloužila svému prvotnímu účelu. Kromě dvou přihrádek na bankovky, kterých musí mít každý správný gangster pořádný štos, má také čtyři přihrádky na kreditní karty či vizitky a samozřejmě nebylo zapomenuto na kapsičku pro drobné mince. I když je tento výčet celkem velký, peněženka je o rozměrech 11,5 x 9 x 2 cm naprosto ideální do kapsy od kalhot, bundy nebo kabelky. Samozřejmostí je, že je tato peněženky z filmu Pulp Fiction vyrobena z pravé kůže.

Film Pulp Fiction je pravděpodobně nejslavnější film ještě slavnějšího režiséra QuentinaTarantina, který do něj obsadil takové špičky jako Johna Travoltu, Samuela L. Jacksona, Umu Thurman nebo Bruse Willise. Díky skvělému scénáři, který je plný násilí, drog a dalších mafiánských praktik a samozřejmě ještě lepších již zmíněných hereckých výkonů se tento film stal v mžiku populární a mimořádně oblíbený po celém světě. Rozhodně i vy určitě znáte některého skalního fanouška tohoto filmu, který by měl z peněženky bad mother fucker nedozírnou radost.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop, Zdraví, životní styl se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.