Obuv z Peru

Obuv z Peru od výrobce Inkkas vás překvapí mnoha plusy. Výhradním distributorem je společnost Topshelf, která vám nabídne nízkou variantu i vyšší provedení této stylové obuvi. V nabídce najdete spoustu barevných provedení, nejvíce se jedná o tradiční barvy pradávných kultur. Ty však působí i v dnešní době velmi moderně a nadčasově. Jednotlivé vzory a motivy obsahují vždy nějaký příběh, jsou vyrobeny podobnými technikami, jako třeba ponča nebo jiné produkty, charakteristické pro Jižní Ameriku.

Ruční výroba

Zárukou vaší nejvyšší spokojenosti bude ruční výroba. V rustikálních dílnách Peru vyrábí ti nejzručnější řemeslníci tyto skvostné produkty, které se vyznačují vysokou kvalitou a odolností. Ručně tkaná obuv z této oblasti si získává stále větší oblibu především u mladých lidí, vyznávajících tak trochu novodobý styl Hippie. To je dáno zejména barvami těchto bot, které jsou velice pestré a vytváří krásné vzory a mozaiky.

Ekologie na prvním místě

Boty Inkkas jsou vyráběny tak, aby co nejméně zatěžovaly přírodu, jsou to ryze ekologické boty, což je další nespornou výhodou, především pak pro ty milovníky módy, kteří dávají přednost přírodnímu stylu života. Když si s těmito botami vyjdete na procházku do přírody, rozhodně se nebudete cítit provinile.

Etika je i tomto odvětví důležitá, což dokazují právě etické boty Inkkas.

Proč zvolit právě tuto obuv?

Zkuste netradiční boty

Proč nezkusit něco nového? Boty Inkkas vám budou nesmírně slušet, jsou univerzální. Můžou je nosit dámy i pánové, a to v podstatě kamkoliv. Díky svým pestrým barvám se ovšem příliš nehodí na společenské události, to je pochopitelné. Jinak je využijete při sportu, ale také při běžném chození. Hodí se výborně také na chození doma, můžou se z nich stát velmi snadno pohodlné a přitom velice kvalitní pantofle.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop, Zdraví, životní styl se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.