Dětský web, který je taky pro rodiče

Chcete maximum zábavy a zároveň spoustu poučení a informací o dětech? A to vše na jednom místě? A co takhle Dětský web? Už jste navštívili tento portál, který je pro děti i pro rodiče? Že ne? Tak do toho. Vezměte své děti s sebou a prožijte s nimi zábavnou návštěvu stránek, které si rozhodně uložíte do oblíbených. Jste-li rodičem, který myslí na zábavu svých dítek, ale také na jejich výuku a informovanost, Dětský web je nutnou zastávkou.

Dětské omalovánky

Nachází se zde dětské omalovánky, ve kterých si děti najdou své oblíbené postavičky, ale také další motivy. Jsou to třeba princezny pro dívky nebo typicky chlapečtí hrdinové. Komiksové postavičky i klasické pohádkové postavy se zde ukazují v bezbarvém provedení, stačí jen několik pastelek a děti je doslova oživí.

Pohádky na dobrou noc

Milují vaše dítka pohádky na dobrou noc? Na Dětském webu jich je více než dost, a to v psané podobě, ale také v audio podobě. To znamená, že děti mohou zdokonalovat své čtení, ale také v pohodě poslouchat nahrávku před usínáním. Pohádky pro děti ovšem nebaví jen malé, často na nich dosti „ulítají“ také dospělí, kteří se dokonce těší více než dítka, jak že bude daný příběh pokračovat a už se nemohou dočkat, až budou zase pokračovat v čtení na dobrou noc.

Veselé písničky

Naleznete zde samozřejmě také spoustu písniček, veselých i těch pochmurnějších, vždy ale takových, které budou děti bavit. Naučte je zpívat a odhalte u nich hudební talent a nalezněte jejich hudební sluch. Kdoví, třeba z nich jednou budou zpěvačky nebo zpěváci.

Kdo si hraje, ten nezlobí

Kdo si hraje, nezlobí, toto moto rozhodně platí. Dejte svým dětem nejen dostatek informací do života, ale také to správně vyvažte dostatečným přísunem zábavy. V tom vám může znovu pomoci portál Dětský web, který nabízí veliký výběr online her pro děti pro chvíle nudy a nepohody. Je to ideální relax, na který se budou dítka těšit po náročnějším učení a soustředění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělání, Zábava se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.