Psí hračky nejen pro zábavu

Hračky pro psy mohou posloužit nejen k zábavě, ale také k výcviku vašeho psa nebo k jeho odpočinku a relaxuj. Existují nejrůznější typy, které mají různé funkce a pejsek je jistě ocení, stejně jako vy. Buďte správným chovatelem a volte pro svého domácího mazlíčka ty nejkvalitnější hračky, které budou bystřit jeho mysl a také cvičit tělo. Jaké to jsou?

Aportovací míčky a další pomůcky pro aportování

Psi milují aportování, tedy přinášení jakýchkoliv věcí, které se hází na určitou vzdálenost. Pro tyto účely se dokonale hodí například kulaté míčky, vyrobené z pevné gumy, nebo třeba létající talíře, které může chytat váš pes ještě za letu. Existují ale také další pomůcky, třeba různé házecí pešky nebo činky.

Přetahovadla hračky pro zábavu psa i pána

Pokud chcete být v kontaktu se svým psem a sblížit se co nejvíce, využijte různá přetahovadla, která jsou k tomuto skvělá. Můžete na nich vytvořit šikovné uzly, které vám dosti usnadní práci. Tyto hračky pro psy opět slouží nejen k pobavení, ale především k rozvíjení vzájemného vztahu a také k posilování psích svalů.

Interaktivní hračky

Interaktivní hračky pro psy jsou velmi nápadité a umožňují psovi rozvoj jeho schopností a dovedností. Je to taková škola hrou, a to také pro pána. Je zábava sledovat, jak s těmito hračkami přichází úspěchy v podobě naučení se nových věcí. Interaktivní hračky mohou být různě plněny, například nějakým tím psím pamlskem.

Hračky pro lepší chrup

Pro lepší chrup vašeho pejska výborně poslouží dentální hračky. Ty se zaměřují na kvalitní skus psa, kvalitu zubů a svěží dech, který vždy pán ocení. Hračky pro psy, které zkvalitní chrup a posílí zároveň čelist, se hodí pro všechny věkové kategorie, ovšem vždy je třeba přihlédnout na materiál.

Materiály psích hraček

Psí hračky se vyrábí z různých odolných materiálů, zejména je to guma, měkčené plasty nebo dřevo. Hlavní je, aby neublížily, ale naopak rozvíjely smysly psa a byly pro něj příjemné a pohodlné, a zajisté také zdravotně nezávadné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, E-shop se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.