Když nemáte na svou nemovitost čas a finance

Před mnoha lety jste si se svou milovanou ženou pořídili na víkendy venkovské sídlo, kam jste chtěli jezdit se svou rodinou na pohodové odpočinkové prodloužené víkendy. První pár let vás to bezesporu velice bavilo a užívali jste si volnost a čerstvý vzduch, který vám venkov nabízel. Po nějakém čase jste ale zjistili, že vám ne úplně stačí nejen dech, ale i finance v peněžence, na udržování takové chaloupky. Po rodinných poradách se tedy usnesete, že bude nejlepší, když vaši zbožňovanou chaloupku prodáte. Připadá vám tento scénář mimořádně povědomý? Možná jste v minulosti podobnou situaci řešili, možná ji právě řešíte. Pokud je „Bé“ správně, vezměte na vědomí doporučení na společnost JURIS REAL, spol. s.r.o., která má ve svém repertoáru služeb klasický výkup bytů a dalších nemovitostí, výkup bytů před dražbou nebo také výkup bytů před exekucí.

Mějte klidný spánek

Společnost JURIS REAL, spol. s.r.o. je na trhu už mnoho let, tudíž jsou její služby prověřeny mnoha spokojenými zákazníky. Ostatně přesvědčit se o tom můžete sami na jejích stránkách, které jsou nemovitosti-vykup.cz. Kromě toho vám s výkupem bytů všeho druhu rádi pomohou právníci z advokátní kanceláře, se kterými tato společnost spolupracuje. Ať už se jedná o výkup bytů v OV, nebo výkup bytů v DV, společnost vám zaručuje stoprocentní profesionální chování, které se dostane každému jejímu zákazníkovi.

Krok po kroku

Postup je u všech nemovitostí stejný. Poté, co odborný realitní makléř odhadne její tržní cenu, vypracuje se podrobná dokumentace, která je poté předložena vedení společnosti, které rozhodne do následujících pěti pracovních dnů, zdavaši nemovitost odkoupí či nikoliv. Výkup bytů tedy bude daleko rychlejší a snazší, než jste si dosud dovedli představit. Stačí se jen obrátit na spolehlivou a prověřenou firmu, od které víte přesně, co čekat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.