Kam pro velké auto?

Potřebujete se přestěhovat nebo dovézt nějaký materiál z bodu „A“ do bodu „B“?  Je možné objednat si třeba stěhovací službu. Ale ouha. Co když budete auto potřebovat na více dní a cesta z bodu „A“ do bodu „B“ je dlouhá? Máte možnost půjčit si užitkové vozidlo, třeba velkou dodávku, díky níž si můžete cestovat, jak chcete a nebudete na nikom závislí. Jen na sobě.

Půjčovna užitkových vozidel je pro Vás dobrým řešením. Můžete být z Prahy, ale ani nemusíte být z Prahy. Je tu pro Vás půjčovna užitkových vozidel Praha, která již řadu let půjčuje kvalitní, moderní a prověřené vozy.

Ford Transit

Půjčovna dodávek Praha Vám nabízí mimo jiné i nový Ford Transit. Ford Transit je největším užitkovým vozem od značky Ford. Má velkou přepravní kapacitu a díky flexibilnímu řešení umožňuje přepravovat předměty o délce až 4,2 m. Půjčovna dodávek Vám nabízí Ford Transit k půjčení v bezvadném stavu, ale především za skvělou cenu. Čím déle budete mít vůz půjčený, tím méně budete platit. Že to nemůže být pravda? Přesvědčte se sami.

Neomezujte se na cestách

Při cestování s půjčenými vozidly z půjčovny dodávek Praha Vám nehrozí žádné omezení. A to jak ze strany kilometrů, tak ze strany typů silnic. Každé vozidlo z půjčovny je opatřeno dálniční známkou pro české dálnice. Takže můžete bez obav využívat kvalitních silnic a nemusíte jezdit po okreskách.

Dále můžete cestovat i za hranice naší země. Půjčovna vozidel do zahraničí Praha Vám dává maximální volnost pohybu. Můžete tak cestovat, dovážet či přivážet. Půjčovna vozidel do zahraničí Vám pomůže se správně rozhodnout.

Potřebuji ale i GPS

Bojíte se cestovat bez GPS navigace a to ještě s půjčeným vozidlem? Svoji vlastní nemáte? Půjčovna dodávek a užitkových vozidel Vám nabízí výhodné balíčky pro Vaše pohodlné cestování. Zajistíme pro Vás cokoli, co budete potřebovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto, moto se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.