Netkaná textilie na zahradu zatočí s plevelem

Plevel, plevel a zase plevel…nepřítel každého zahrádkáře. Ne však, pokud víte, jak se proti pleveli účinně bránit. A věřte, že nebudete potřebovat ani kapku chemie. Stačí jen, abyste před výsadbou, zakoupili netkanou textilii, která plevel propustí jen minimálně. Netkaná textilie na zahradu je vítaným pomocníkem každého zahrádkáře i zemědělce. Ušetří desítky hodin dřiny, kterou byste museli věnovat pletí.

Netkaná textilie na zahradu má řadu předností

Netkaná mulčovací textilie patří ke speciální porézní tkanině, která má řadu skvělých vlastností. Jejich využití je skutečně široké – je možné je využívat nejen na zahradách, ale také ve sklenících. Netkaná textilie na zahradu je vyráběna nejčastěji v černé, hnědé a bílé barvě. Liší se také gramáží (čím je gramáž vyšší, tím je textilie hustější a kvalitnější), délkou a šířkou. Pořídit tak můžete agrotextilii, jak pro malé zahrádky od 1 bm, tak až po velké lány pole.

Nejčastěji je zahrádkáři a zemědělci využívaná mulčovací textilie černá, která je velmi prodyšná, zabraňuje prorůstání plevele, snižuje odpařování vody a výrazně napomáhá  jako ochrana proti mrazíkům.

Netkaná textilie na zahradu je skvělým pomocníkem. Vyzkoušejte ji i vy a objednejte si ji za skvělé ceny v Agrofabric.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.