Zajímavé designové dárky

Určitě to znáte taky. Opakuje se to několikrát do roka a je to prostě peklo. Nemluvím teď jen o narozeninových oslavách vašich blízkých, ale i o svatbách nebo také promocích a v první řadě i o Vánocích. I když se jedná o veselé a příjemné aktivity, jsou spojeny s nošením dárečků a darů. Kam má ale člověk pořád chodit pro slušné nápady? Kytičky a bonboniéry už dnes nikoho neohromí a v hloubi duše by vám tyto věci obdarovaný beztak nejraději omlátil o hlavu. Tipů, jak udělat opravdu radost vkusným darem je hned několik, například můžete darovat stylové nástěnné hodiny.

Dárky pro ženy

Každá žena má ráda estetično a romantiku. Proto určitě nic nepokazíte darováním nějakého zajímavého svícnu. Velmi oblíbeným je skleněný svícen, ozdobený o další prvky, který se svou neutrálností v podstatě hodí do jakéhokoliv pokoje. Pokud se ale nespokojíte s menším svícnem, který je určen pro čajové a vonné svíčky, možná se vám budou líbit větší svícny pro zlatý design nebo popřípadě stříbrný, které už působí luxusněji a v pokoji dominantněji.

I muži mají rádi design

Vymyslet dárek pro ženu nebývá většinou nějaký větší problém. Daleko horší úkol je vymyslet dárek pro muže, kteří bývávají více nároční. S kosmetikou si nemůžete být nikdy jistí a šperky muže potěší asi jen stěží. Pokud chcete udělat radost designovým dárečkem, možná by jej mohla potěšit jedna z moderních lamp, které jsou vybaveny o zajímavá stínidla. Pokud si nejste jisti jaký druh nebo styl pořídit, nic nezkazíte kombinací bílé, černé, stříbrné a zlaté, které jsou právě jedny z nejoblíbenějších a v podstatě se hodí do každého interiéru.

I když vybírání a nakupování dárku nepatří k vaší nejsilnější vlastnosti, není vůbec na místě se bát, že způsobíte nějaké společenské faux pas. Stačí pořídit nějaký zajímavý a neutrální designový prvek do bytu a zaručeně se zavděčíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.