Poistenie pre firmy od Fincentra

Väčšinu živnostníkov či malých firiem poistenie veľmi netrápi. Rozsah ich činnosti nie je veľký a nehody sa prihodia iba občas. Ak sa však už čosi stane, zvyčajne to podnikateľa položí.

Dobrý biznis nie je dobrý iba v priaznivých časoch. Pravda sa ukáže najmä počas kritických momentov. Nečakané udalosti sú súčasťou života a každý dobrý podnikateľ by mal byť na ne pripravený. Starostlivosťou aj o najmenšie detaily je možné riziko problémov výrazne obmedziť. Nikdy sa ho však nezbavíte. Preto je vhodné mať podnikanie poistené. Ako však na to?

Väčšina živnostníkov či malých podnikateľov nemá veľa času, aby sa naplno venovala problematike poistenia výroby či inej podnikateľskej činnosti. V takejto situácii prichádza na pomoc Fincentrum a. s.

Fincentrum ponúka v rámci poistenia komplexné služby. Všetko začína posúdením podnikateľskej činnosti, zvážením rizika a navrhnutím riešenia formou poistného krytia. Ani to však pomoc od Fincentra nekončí. Nasleduje ešte jedna mimoriadne dôležitá fáza – kúp– poistenia od spoľahlivej poisťovne.

Malý podnikateľ má veľmi zlú vyjednávaciu pozíciu s poisťovňou. Tá má jednoducho nad ním prevahu v informáciách a skúsenostiach. Situácia sa však mení, ak v tomto vzťahu podnikateľa zastupuje veľké firma ako Fincentrum. Spoločnosť Fincentrum takto dokáže pre malých podnikateľov zabezpečiť ďaleko výhodnejšie podmienky, ako keby sa do vyjednávania podnikatelia púšťali na vlastnú päsť.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.