Pohodlné bývanie v meste

Život v meste má mnohé podstatné výhody.Mestský život má však aj niekoľko problémov. Mestá sú zvyčajne preplnené a prírody v nich veľa nenájdete. Niekoľko parkov sotva nahradí divokú prírodu vidieka.

Existujú však rozumné kompromisy. Môžete bývať v meste a užívať si jeho výhody a zároveň tráviť množstvo času obkolesení stromami a prírodou. Túto jedinečnú kombináciu vám prinášajú nové byty Bratislava Rača – presnejšie projekt Zlaté krídlo.

Novostavby Rača sa nachádzajú v jednej z najkrajších častí Bratislavy. Nie je tomu tak dávno, keď Rača bola iba trochu väčšou dedinou. Táto časť nášho hlavného mesta sa odvtedy zmenila, stále si však zachovala minimálne trochu vidieckeho čara.

Nové byty Bratislava Rača sú situované v blízkosti vinohradov a lesov Malých Karpát. Lokalita je ideálna pre rodiny s deťmi. V Rači sa jednoducho nebudete nudiť. Možnosti výletov do okolitej prírody sú prakticky neobmedzené. A to všetko nepôjde na úkor pohodlia. V okolí tejto novostavby Rača nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Spoľahnúť sa môžete aj na miestne školy a ponuka mimoškolských aktivít je takisto výborná.

Bytový komplex Zlaté krídlo ponúka tri obytné bloky (B, D, E) a jeden polyfunkčný objekt. Pre malé deti je tu vytvorená oddychová zóna a detské ihrisko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.