Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí? Expres půjčka.

Ne všechny nebankovní půjčky jsou tak dostupné, jak se tváří. Půjčky u větších nebankovních společností zpravidla vyžadují doklad o příjmu a čisté registry. Pokud máte příjem nízký, špatně doložitelný nebo už splácíte další půjčky, budete se muset obrátit jinam – na nebankovní společnosti, které si tolik nepotrpí na formality a jsou tolerantní i k registrům dlužníků.

Problém s dokladem příjmů, případně s registry nebývá u úvěrů typu nebankovní půjčka před výplatou. Pokud hledáme nebankovní půjčky půjčí opravdu i lidem s nízkými příjmy nebo se záznamem v registrech dlužníků, měli bychom se zaměřit hlavně na tuto oblast nebankovního trhu.

Nebankovní půjčky před výplatou
Nebankovní půjčky do výplaty jsou poskytovány ve výši do 5000 Kč, při opakovaných žádostech do 10000 Kč případně až do 20000 Kč. Samozřejmostí je rychlé vyřízení a žádné zbytečné formality – není potřeba prokazovat se žádnými doklady ani potvrzeními. Dokonce u částek do 5000 Kč za rok není ani potřeba podepisovat smlouvu. Příkladem takovéto půjčky je například Půjčkomat.cz

Nebankovní půjčky pro všechny
Pokud potřebujete vyšší částky – například 10000, 20000 nebo 50000 a máte nízký příjem či záznam v registrech, můžete se obrátit na nebankovní společnosti, které se zaměřují právě na tento typ klientů. Jako příklad můžeme uvést nebankovní půjčku Provident.

Nebankovní americké hypotéky
Jste-li majitelem bytu, domu či pozemku, máte možnost půjčit si výhodně až stovky tisíc Kč, a to prostřednictvím produktu nebankovní americká hypotéka. Oproti zástavě nemovitosti Vám nebankovní společnost půjčí velmi výhodnou půjčku se splatností až 20 let. Peníze pak můžete využít na cokoliv – koupi auta, splacení dluhů i třeba vypořádání exekuce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.