Najkvalitnejšie finančné poradenstvo

Finančné poradenstvo je bežnou súčasťou moderného života. Kto sa chce o svoje peniaze starať zodpovedne, ten sa potrebuje na finančných trhoch orientovať. Nie každý však má čas sa tejto problematike venovať. Najjednoduchšie riešenie je požiadať nejakého finančného poradcu o radu. Dôležité je však nájsť takého finančného poradcu, ktorý je vo svojom remesle skutočným odborníkom. Na slovenskom trhu finančného  poradenstva sa pohybuje veľké množstvo nedostatočne pripravených finančných poradcov.

Pokiaľ si chcete byť s kvalitou poradcu naozaj istí, obráťte sa na overené spoločnosti. Jednou z najúspešnejších je firma Fincentrum a. s. Fincentrum je mladá spoločnosť, ktorá pôvodne vznikla v susednej Českej republike. Na Slovensko prišla iba v roku 2007. Dnes však už patrí medzi top 3 finančno-poradenské spoločnosti.

Pýtate, čo stojí za úspechom Fincentra? Odpoveď je jednoduchá: kvalitne pripravení finanční poradcovia, ktorí naozaj riešia finančné problémy ľudí. Už od svojho vzniku Fincentrum kladie mimoriadny dôraz na odborné vzdelávanie svojich spolupracovníkov – deje sa aj s pomocou Vysokej školy ekonomickej v Prahe.

Fincentrum je firma, ktorá nie je hrdá iba na svoj rast. Fincentrum si cení najmä rôzne spotrebiteľské ankety, kde sa firma umiestnila na prvom mieste. V týchto anketách sa pýtali ľudí na spokojnosť so službami finančno-poradenských firiem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.