Chcete bývať zaujímavejšie a krajšie?

Vzhľad interiéru závisí predovšetkým na jeho  majiteľoch – na ich estetickom cítení a schopnosti zrealizovať svoje plány. Pri dekorovaní a zariaďovaní interiérov existuje množstvo prístupov. Jedným z veľmi zaujímavých prvkov interiérového dizajnu je využívanie zrkadiel.Zrkadlá dodávajú bývaniu veľmi zaujímavý rozmer. Zrkadlá prirodzene opticky zväčšujú priestor. Toto však nie je vždy hlavnou motiváciu k inštalácii zrkadiel do domov či bytov.

Pri zrkadlách je možné byť naozaj tvoriví. Fantázii sa medze nekladú. Výroba sa dnes už neobmedzuje na štvorcové či okrúhle zrkadlá. Dnes máte prakticky neobmedzené možnosti. Dobré sklenárstvo vám vyrobí zrkadlo takmer akéhokoľvek tvaru. Technológie rezania skla sú dnes také vyspelé, že obmedzenia sú minimálne. Všetko, čo potrebujete je prísť do sklenárstva s nápadom. Tam sa následne postarajú o jeho realizáciu. Prípadne vám sami vytvoria návrh zaujímavého zrkadla.

V ponuke sú aj rôzne farebné zrkadlá. Tento druh zrkadla má prakticky výlučne dekoračný charakter. Vďaka farebným zrkadlám je možné do priestoru dodať veľmi zaujímavú farbu a atmosféru. V interiéroch sa neraz využíva aj plexisklo. Na rozdiel od bežného skla je plexisklo omnoho odolnejšie. Plexisklo sa vám jednoducho nepodarí rozbiť.

Sklodax aktiv s.r.o. je bratislavské sklenárstvo, ktoré sa postará o vaše všetky potreby týkajúce sa skla či zrkadiel.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.