Ako si vytvoriť v interiéri príjemnú svetelnú atmosféru?

Zabudnite na žiarovky či žiarivky. Budúcnosť jednoznačne patrí led diódam. Výhody led svietenia sú len ťažko spochybniteľné.

Led diódy majú nízku spotrebu elektrickej energie, čo pri dnešných cenách energií vôbec nie zanedbateľné. Na rozdiel od úsporných žiariviek je však životnosť led svetiel niekoľkonásobne vyššia. Bežné led žiarovky majú životnosť až 30 tisíc hodín. Pri využívaní led svetla dve hodiny denne vám takéto zariadenie vydrží 40 rokov. Prakticky celý život. Žiarivky sú navyše nebezpečné. Ak sa náhodou rozbijú, tak predstavujú veľké riziko pre vaše zdravie.Navštívte stránky

www.led-podsvietenie.sk kde sa dozviete viac o RGB led pásoch, osvetlenie ľad interiéru napríklad kuchýň. Rozbité led osvetlenie je rovnako bezpečné ako nové.

Farebné led podsvietenie

Mimoriadne obľúbené je led podsvietenie. Ide o doplnenie hlavného zdroja svetla, ktorým sa ovplyvňuje svetelná nálada interiéru. Za týmto účelom sa používajú najmä rgbled pásy. Rgbled pásy vytvárajú farebné svetlo. Miestnosti tak môžete dodať farebný odtieň podľa vášho vkusu.

Vysokosvetelnéled diódy

Led osvetlenie interiéru sa však nezaobíde iba s led podsvietením. Potrebujete aj hlavný zdroj svetla. Ten dosiahnete využitím vysokosvetelnýchled diód. Sú to diódy s veľkým výkonom. Stále však majú mimoriadne nízku spotrebu elektrickej energie.

Led svietenie je možné umiestniť na najrôznejšie miesta. Interiérový dizajn je vďaka led diódam príjemnou hrou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.