Vyzkoušeli jsme: Schwarzkopf BC Fibre Force

Schwarzkopf BC Fibre Force je nová řada produktů Schwarzkopf pro extrémně namáhané a poničené vlasy. Jak funguje, co dokáže a jaká jsou její tajemství? Může tato produktová řada skutečně odvrátit zkázu dlouhodobě zatěžovaných vlasů a roztřepených konečků?

Máte poškozené vlasy?

Jste jednou z těch, kdo už neví co se svými vlasy udělat? Stále se třepící vlasy nedrží tvar, zacuchávají se, jdou jen velmi špatně upravit. Ty z nás, které to někdy zažily, vědí, že je to noční můra, ze které se hodně špatně probouzí. Často nepomůže ani kolikerá návštěva kadeřnického salonu.

Schwarzkopf BC Fibre Force slibuje opak a to už za 4 až 10 týdnů. Celou tuto profesionální řadu tvoří celkem pět produktů, které společně poskytují kompletní péči poškozeným vlasům. Jsou to:

  • Schwarzkopf BC Fibre Force Shampoo – jedna ze základních produktů této řady. Posiluje poškozené vlasy. Je k dostání v malém i velkém balení.
  • Schwarzkopf BC Fibre Force Conditioner – krémový kondicionér, díky němuž vlasy bez problémů rozčešete.
  • Schwarzkopf BC Fibre Force Spray Conditioner – tento spray je bezoplachová péče, která se vtírá do mokrých vlasů po umytí.
  • Schwarzkopf BC Fibre Force Fortifier Treatment – maska pro finální péči o vlasy. Zpravidla stačí používat jednou nebo dvakrát za týden.
  • Schwarzkopf BC Fibre Force Keratin Infusion – okamžitá regenerace díky hloubkové účinnosti.

Jak dopadl BC Fibre Force?

Šampon má trochu hustší konzistenci, než na jakou můžete být zvyklí, ale zatížení vlasů se bát nemusíte. Pravda je, že šampon zanechal vlasy svěží, umyté a lehké. Po použití kondicionéru se vlasy snadno rozčesaly a necuchaly.

Po použití šamponu a kondicionéru přišla na řadu maska. Vlasy je ideální vysušit lehce ručníkem a teprve do takto vlhkých vlasů nanést masku. Lehkým prohrábnutím prsty se maska rozetře po celé délce vlasů. Nechává se působit 5 – 10 minut. Jelikož je to dost času, můžete mezitím pokračovat ve své každodenní přípravě. Po uplynulé době se maska smyje a vlasy dosuší.

Poté lze použít i bezoplachový kondicionér, ale stačí, když se tyto dva produkty budou střídat. Ovšem šampon s kondicionérem používáme vždy.

V čem je tajemství Schwarzkopf BC Fibre Force?

Schwarzkopf Bonacure Fibre Force  ošetřuje poškozené vlasy a znovu vystavuje jejich strukturu. Obsahuje keratiny, které se přirozeně nacházejí i uvnitř vlasového vlákna. Tyto keratiny pronikají hluboko do struktury vlasů a znovu vytváření vlasové membrány. Je to jako přinést do svých vlasů nový stavební materiál. Vlasy jsou poté výrazně pružnější a pevnější. Získají lesk a hebkost, které jsou tolik charakteristické pro zdravé vlasy. Znovuzrození vašich vlasů máte s Fibre Force nadosah.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví, životní styl se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.