Změna sídla společnosti

O vašem úspěchu v podnikání rozhoduje celá řada různých zásadních i méně důležitých faktorů. Každý z nich může mít vliv na to, jestli bude firma vzkvétat. Jednou z těch velmi důležitých a někdy opomínaných věcí je bezpochyby i prestižní sídlo vaší samotné společnosti. Kontaktní údaj, který máte zapsán v obchodním rejstříku, tak reprezentuje vaši firm. Současný trh nabízí velmi zajímavé řešení, které zajistí tuto prestižní adresu sídla společnosti. Jedná se o změnu sídla společnosti do virtuální kanceláře například v Praze.

změna sídla společnosti do Prahy

Změna sídla společnosti je jednoduchá

Možná vás napadá otázka jak správně postupovat a co vše je potřeba k této změně udělat? V tomto článku přinášíme pět bodů, které vám pomohou změnu sídla úspěšně zrealizovat a které nesmíte opomenout:

  • Právní úkon, kterým dochází ke změně sídla společnosti
  • Návrh na zápis změny v OR (obchodní rejstřík)
  • Změna sídla společnosti na ŽÚ (živnostenský úřad)
  • Sociální a zdravotní pojišťovna
  • Změna sídla společnosti na příslušném FÚ (finanční úřad)

Jakou společnost mohu využít?

Změna sídla společnosti můžete například do virtuální kanceláře společnosti Profi-kancelář s.r.o., která nabízí několik variant virtuální kanceláře a funguje již od roku 2006. Můžete počítat nejen se sídlem společnosti a kontaktní adresou, ale dále také s vlastní pevnou telefonní linkou, která bude přesměrovávat hovory z virtuální kanceláře na váš mobilní telefon, přeposíláním korespondence či zasedačkou k jednání s úřady. Pro náročnější klienty je připravena telefonní linka s operátorem, který se bude představovat jménem vaší firmy, zasedací místnost pro jednání nebo zařízená kancelář a další výhody. Díky pražskému sídlu máte možnost oslovit větší počet zákazníků, klientů i obchodních partnerů, protože v Praze jde bussines mnohem snadněji díky větší koncentraci lidí i kapitálu. Již samotné sídlo v Praze přiláká řadu zákazníky a naplňuje je mnohem větší důvěrou.

Službu změna sídla společnosti lze objednat u firmy Profi-kancelář s.r.o. a rovnou využít i jejích adres Školská ulice, Praha 1, Karlovo náměstí, Praha 2, Husinecká ulice, Praha 3 a Poličanská ulice, Praha 9.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika, Služby, Zpravodajství se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.