Lipenská přehrada láká

Lipno je krásnou přehradou, která láká turisty i dovolenkáře nejen ze všech koutů naší země, ale také ze zahraničí. Pokud jste se také rozhodli vyrazit do této lokality, vězte, že nabídka různých aktivit je zde obrovská, ale také se můžete velmi pohodlně ubytovat v některém apartmánu Lipno nebo v některém z hotelů a penzionů, které je nejen v samotném městě Lipno nad Vltavou, ale také v přímém sousedství s přehradou více než dostatek.

Možnosti ubytování na Lipně

Na Lipně se ubytujete poměrně snadno, ceny zde nejsou nikterak přemrštěné, i přesto, že se jedná o velmi navštěvovanou turistickou oblast. Ubytování Lipno je od 300 korun na noc, což je rozhodně velmi lidová cena, v porovnání s různými horskými středisky a podobně. Vydejte se na Lipno s celou rodinou a zažijte zde mnohá dobrodružství.

Co lze na Lipně všechno dělat?

Vyrazíte-li na Lipenskou přehradu v létě, můžete si užívat spousty vodních sportů, včetně těch méně tradičních, jako je například jachting nebo windsurfing. Nechybí ani nedaleký aquapark, kde se můžete vydovádět s dětmi. Pro tiché blázni je zde spousta možností a místeček, kde se dá rybařit. Na své si přijdou i turisté a sběrači hub, v letních měsících jsou jich zdejší lesy plné. Sportovci si zahrají tenis nebo golf, případně mají vícero možností, kde si zapůjčit kvalitní horská i cestovní kola. Pronájem apartmánů Lipno je výbornou volbou, chcete-li na své túry vyrážet z poklidné základny.

Ani v zimě se nudit nebudete

Na Lipenské přehradě je možné také provozovat zimní sporty, především pak stojí za zmínku bruslení na zamrzlé nádrži. Je možné nasadit sněžnice a vyrazit na pěší procházku a kochat se zdejší krásnou zimní přírodou, nebo dokonce absolvovat projížďku se psím spřežením. Nachází se zde dokonce celý ski areál, který se postará o komplexní zábavu v zimě.

Nejen léto je jako stvořené pro dokonalé prázdniny na Lipně, vyzkoušejte také zimní radovánky a apartmány Lipno, jistě budete jen v dobrém vzpomínat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Rady, tipy, Zábava, Zdraví, životní styl se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.