Ekologické stavební kontejnery

Na každé stavbě jsou důležité obytné stavební buňky. Firma Contimade nabízí kvalitní, ekologické obytné kontejnery, které se hodí na každou stavbu. Kontejnery od firmy Contimade lze použít jak pro výstavbu samostatných objektů, tak i pro vestavby a přístavby již existujících objektů.

Fasádu kontejnerů si může zákazník zvolit z lakovaného pozinkovaného trapézového plechu, z lakovaných hladkých plechových kazet, tenkovrstvé omítky, dřevěného obkladu nebo jiného materiálu.

Kontejnery Contimade umožňují širokou škálu možných kombinací a variant uspořádání. Díky tomu si může klient vybrat přesně to, co potřebuje. Firma nabízí také vícepodlažní kontejnery, které jsou nejlepším řešením pro větší stavby. Vícepodlažní sestavy kontejnerů mohou být vybaveny přímým i točitým, vnitřním nebo venkovním schodištěm. Všechny námi používané materiály i naše produkty procházejí náročnými testy, ověřujícími jejich šetrnost k životnímu prostředí.

Firma Contimade nabízí obytné, sanitární kontejnery či skladové kontejnery. Zakládá si vždy na prvotřídní kvalitě našich kontejnerů a odbornosti našich pracovníků.

Kontejnery Contimade mají jednodušší základy než klasické stavby, a při jejich stavbách není potřeba těžká strojní technika. Navíc díky maximální kompletaci kontejnerů ve výrobním závodě je možné kontejnery sestavit během velmi krátké doby, a proto je možné realizovat jejich stavbu i v zimních měsících.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Obchod, prodej, Služby, Stavebnictví. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.