Příjemná dovolená Bojnice

Láká Vás dovolená v krásném malém slovenském městečku Bojnice? Pak neváhejte, toto místo stojí za to navštívit. A to jak s přáteli, tak s partnerem, nebo s celou rodinou. Dovolená Bojnice nabízí mnoho možností vyžití. Město je sice malé rozlohou, ovšem bohaté na zajímavosti.  Naleznete zde nádherný zámek z 11. století, který je opravdovou malebnou dominantou.  Konají se zde pravidelně různé akce, organizované muzeem Bojnice. Zejména s dětmi si určitě užijete návštěvu historicky první slovenské zoologické zahrady. Dalším lákadlem je například Muzeum Pravěku. Bojnice jsou také navštěvované pro jejich lázně. Ve městě i jeho okolí si můžete zasportovat, zajít si na koupaliště, nebo absolvovat vyhlídkový let. Pokud jste se rozhodli město navštívit, jistě si kladete otázku, kde najít dobré ubytování Bojnice a penziony Bojnice.

Penzion Bojnice

Určitě vás nadchne penzion Bojnice rodinného typu. Tento penzion Hujer nabízí dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, nebo apartmán, který disponuje dvěma dvoulůžky a dvěma přistýlkami. Samozřejmostí je u každého pokoje vybavená kuchyňka s lednicí, koupelna s WC a sprchovým koutem. Každý pokoj má připojení na Wi-Fi a satelitní LCD televizor. Stravovat se můžete v Bojnické restauraci, vzdálené necelých 300 metrů, nebo si vařit sami. Zaparkovat můžete pohodlně ve dvoře penzionu. Ubytování se rezervuje například emailem, přes kontaktní formulář, či telefonicky.  Můžete se u nás ubytovat klidně i jen na jednu noc, nebo zde strávit celou dovolenou.

Pohodlné ubytování

Naše Bojnice ubytování je opravdu velice příjemné a pohodlné. Bojnický zámek se od penzionu nachází velice blízko, asi 100 metrů. Hned za zámkem je zoologická zahrada. Samotné město je typické příjemnou atmosférou. Skloubíte zde velice snadno odpočinek v přírodě, sportování, a návštěvu kulturních památek a zajímavostí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Zdraví, životní styl se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.