Co jsou chytré materiály?

Naše společnost se zabývá výrobou, distribucí a prodejem takzvaných chytrých materiálů, kterými jsou lepidla, pryskyřice, disperze, tmely a mnoho dalších zajímavých materiálů, jejichž vlastnosti přináší něco víc než jen ztuhnutí, nebo zaplnění prostor a mezer. Jedná se o stavební chemii, která si v současné době našla své nesporné místo ve stavebnictví a ve všech činnostech, které jsou s tímto spojeny. Vybírejte v našem obchodě vše pro koupelnu, obklady, kuchyni, schody, zdi a stěny, jednoduše řečeno pro jakoukoliv součást vašeho renovovaného bydlení. Pokud stavíte novostavbu, tak chytré materiály opravdu oceníte, neboť jsou moderní a jsou revoluční svými vlastnostmi.

Kde všude využijete naše chytré materiály?

Chytré materiály neboli stavební chemii, využijete především při hydroizolaci, při tvorbě nových obkladů, dlažeb a schodků či šlapáků, dále pak na balkonech, terasách a u bazénů. Zatěsníte jakoukoliv škvíru a zaplníte jakékoliv spáry, kde vyžadujete skutečnou těsnost. Stavební chemie umožňuje, že jednotlivé materiály pracují v podstatě samy a jsou jakoby živé. Přizpůsobí se i těm nejméně přístupným prostorům a plochám. Samozřejmostí je využití chytrých materiálů při instalaci nové podlahy, kde bude jejich těsnící schopnost neocenitelná. A nesmíme zapomenout ani na sanaci, tedy odvodnění a odstranění vlhkosti z některých starších nebo nekvalitně provedených omítek a zdiva.

Nástavbové služby

Postaráme se o vás, pokud stavíte a poradíme s čímkoliv, jen se nebojte zeptat. Nejsme tu opravdu jen od toho, abychom prodávali a točili peníze. Spokojenost našich zákazníků je totiž jednoznačně na prvním místě. Kromě dodání chytrých materiálů a stavební chemie poskytneme také fundované poradenství a doporučíme vám stavební firmu, nebo dodavatele kvalitních materiálů, na které je spolehnutí. Zkuste třeba již velmi osvědčeného výrobce stavebnin Mapei.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, E-shop, Služby, Stavebnictví se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.