XXL Půjčky: Stačí si jen vybrat

Půjčky, ale i hypotéky, kreditní karty, povinné ručení a životní pojištění: To vše najdete na webu XXL Půjčky. Získejte o nich více informací či si je rovnou sjednejte online cestou.

O půjčkách bez registru:
Máte-li negativní záznam v registru a chcete-li si půjčit, aniž byste zdlouhavě hledali poskytovatele, který vám vyhoví, zaměřte se rovnou na půjčky bez registru. Na webu XXL Půjčky máte výběr z mnohých produktů. Půjčíte si od 500 Kč v podobě krátkodobé půjčky, ale vybrat si můžete i z dlouhodobých půjček, které vám poskytnou i 200 milionů korun, budete-li mít dostatečnou záruku. Web XXL Půjčky spolupracuje s mnohými společnostmi, které jsou na finančním trhu stabilní a prověřené. O všechny půjčky lze zažádat online, přičemž žádost je nezávazná.

Multirent půjčka:
Multirent půjčka je určená žadatelům, kteří nechtějí dokládat výši svého příjmu. Výše půjčky je od 10 000 do 30 000 Kč na dobu 12 až 36 měsíců. Multirent půjčka nabízí žadatelům nejnižší RPS u nebankovních půjček v České republice a pojí se i s dalšími výhodami. Podmínkami schválení půjčky je české občanství, plnoletost, předložení občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti a také je nutné doložit 2x SIPO s vyznačenou úhradou na poště či s bankovním výpisem s jeho úhradou.

Proficredit půjčka:
Proficredit půjčka je poskytovaná ve výši od 4 999 do 166 000 Kč na dobu 9 až 48 měsíců. Finanční produkt vám pomůže i v případě, že peníze potřebujete půjčit akutně. Do 24 hodin od schválení půjčky budete mít finance k dispozici. Pro schválení půjčky je nutná kopie občanského průkazu, potvrzení zaměstnavatele o příjmu či jiný doklad pro ověření příjmů (platí pro důchodce či rodiče na mateřské dovolené). Kromě toho ještě předkládáte „kontaktní doklad“, a to v podobě výpisu z BÚ, SIPO, vyúčtování za elektřinu či nějaký jiný.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.