Výtahy pro každého, domovní výtahy Triplex

Společnost TRIPLEX byla založena v roce 1994. Tři společníci jako jediní zaměstnanci začali pracovat na systému servisních služeb pro osobní a nákladní výtahy. Dnes je firma Triplex stabilní společností s velkým výrobním a technickým zázemím. Společnost je zkušeným profesionálem ve svém oboru. Společnost pracuje bez zahraničního kapitálu a je vedena českým managementem..

Domovní výtah Travel

Poháněná zdvihací plošina pro osoby s omezenou pohyblivostí je jedinečný dopravní prostředek pro vertikální pohyb osob do max. nosnosti 250 kg. Může přepravovat i drobné náklady. Nabízí ideální dopravní řešení, konfrontuje se s architekturou objektu a řeší dopravu mezi dvěma až čtyřmi podlažími. Působí luxusně a vyznačuje se jednoduchým ovládáním.

Toto řešení je opravdu kombinací kvality a spolehlivosti při využití minimálního stavebního prostoru a za nižší pořizovací náklady proti klasickému výtahu. Řada výrobků TRAVEL IPB 300© zahrnuje typovou řadu pro montáž do zděné šachty nebo pro montáž do samonosné ocelové konstrukce. Vertikální doprava domovním výtahem je také často realizována v budovách veřejných a budovách občanského vybavení. Tento Domovní výtah©  je tedy také určen pro komerční účely a veřejně přístupné stavby.

Zařízení vertikální plošiny TRAVEL IPB je opatřeno certifikátem typu a řídí se ustanovením normy ČSN ISO 9386-1:2002. Název zařízení Domovní výtah TRAVEL IPB© je používán k identifikaci pouze výrobku firmy Triplex. Zařízení plošiny je typovým výrobkem firmy, není klasickým výtahem a řídí se uvedeným ustanovením předepsané normy

Výsledkem instalace je snadná doprava osob mezi podlažími vyrobeným podle Vašich představ.

Nákladní výtahy

Malé nákladní nebo také jídelní výtahy vyrábíme od malých nosností 50kg a 100kg. Tyto nákladní výtahy mohou najít své uplatnění v každém kuchyňském provozu a všude tam, kde má objekt více než jedno podlaží, a kde je nutné přepravovat potraviny a polotovary k přípravě jídel nebo přímo hotová jídla určená ke konzumaci. –

Varianty kabiny výtahu

  1. V provedení ocelový plech lakovaný v odstínech RAL dle výběru
  2. V provedení ocelový plech stříkaný práškovou barvou komaxit dle výběru
  3. V provedení nerezový plech pro speciální a gastronomické provozy

Pro požadavky na vyšší nosnost máme produkty nákladních plošin a výtahů o nosnosti 200 až 500kg. Tato zařízení jsme také schopni dodat v provedení s dopravou obsluhy. Běžná velikosti kabiny pro dopravu např. palet je š=90/hl=140/v=200 cm. Jednoduchá obsluha a téměř bezúdržbový spolehlivý provoz výtahů je neoddiskutovatelnou výhodou výrobků firmy triplex. Výtahy jsme ověřili v provozu již několika stovek aplikací.

Malé výtahy je možné dodat v lakovaném provedení nebo v kompletním nerezovém provedení kabiny, dveří a panelů pro ovládání. Nerezové provedení instalujeme především do gastronomických provozů s požadavkem na čistý provoz s hotovými jídly. Samotná instalace výtahu je určena do zděné šachty nebo samonosné ocelové konstrukce.

Pro požadavky na vyšší nosnost máme produkty nákladních plošin a výtahů o nosnosti 200 až 500kg. Tato zařízení jsme také schopni dodat v provedení s dopravou obsluhy. Běžná velikosti kabiny pro dopravu např. palet je š=90/hl=140/v=200 cm. Jednoduchá obsluha a téměř bezúdržbový spolehlivý provoz výtahů je neoddiskutovatelnou výhodou výrobků společnosti Triplex. Výtahy jsme ověřili v provozu již několika stovek aplikací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada, Obchod, prodej, Služby, Stavebnictví se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.