Rychlé založení vaší nové s.r.o.

Libovolné založení s.r.o. lze poměrně úspěšně zjednodušit, pakliže si k realizaci tohoto úkonu zvolíte adekvátního odborníka na tento segment. V tomto případě to může být Profi-kancelář s.r.o., která patří mezi subjekty s velice dlouhou, kvalitní a úspěšnou minulostí, co se týká založení sro, případně poskytování sídla společnosti nebo pronájmu virtuální kanceláře.

S čím vám pomůže Profi-kancelář s.r.o.

V první řadě půjde o značnou úsporu vlastního drahocenného času. Pod vedením zkušených pracovníků této společnosti dojde k realizaci všech potřebných úkonů v průběhu deseti dnů, kdy vám budou následně předány důležité listiny týkající se založení s.r.o. Profesionální servis a individuální přístup pouze zaštítí fakt, že vše proběhne hladce a bez jakýchkoliv nesnází.

Po udělení plné moci společnosti Profi-kancelář s.r.o. budou zajišťovány dokumenty a prováděny činnosti, které se týkají:

  1. Zapsání do obchodního rejstříku
  2. Přihlášení na potřebných úřadech
  3. Živnostenského oprávnění
  4. Notářského zápisu
  5. Složení peněžního kapitálu

Nově založená s.r.o. na adrese Praha

Nově založenou firmu můžete umístit do virtuální kanceláře přímo v centru Prahy, např. na Praze 1, Praze 2, Praze 3 nebo v ekonomické variantě na Praze 9. Svou firmu můžete řídit odkudkoliv, třeba z chaloupky na Moravě! Vaši zákazníci za vámi „na dobrou adresu“ mohou přijít bez ohlášení a pracovníci kancelářského centra se jim budou věnovat. Na domluvená jednání vám bude k dispozici zasedací místnost s veškerým kancelářským i cateringovým servisem.

Bližší informace o založení sro do virtuální kanceláře získáte na webu společnosti http://www.profi-kancelar.cz/nova-firma nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika, Rady, tipy, Služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.