Odtahy z dálnice D1 – volejte odtahovou službu SOS24

Každý, kdo usedá za volant, se může kdykoliv stát účastníkem dopravní nehody. Důležité je zachovat klid a nepropadat panice! Nonstop pomoc v nouzi všem řidičům rychle, levně a spolehlivě poskytne odtahová služba Jihlava, která řeší nejen havárie vozidla, ale i veškeré poruchy. Sehraný a zkušený tým SOS24 operuje v rámci celého kraje Vysočina, a to včetně svátků a víkendů. Asistenční služba D1 disponuje hned několika pobočkami, ve městě Jihlava, Havlíčkův Brod, Velké Meziříčí a Humpolec. Pokud se právě chystáte projíždět dálnicí D1, nezapomeňte si poznamenat telefonní číslo 608 919 190. Může se vám hodit!

 

Rychlá a účinná pomoc motoristům

Pro koho je odtahovka Vysočina určena? Využít jejích profesionálních služeb může v nouzi každý z motoristů, ať už řídí vozidlo osobní nebo malé či střední nákladní auto. Odtahová služba SOS24 zajišťuje kompletní služby zahrnující nonstop odtah nepojízdních vozidel či vyprošťování havarovaných aut. Zároveň se postará o následný servis a další potřebné úkony. Novinkou, kterou šoférům odtahovka SOS24 nabízí, je vyprošťování LKW. Značnou výhodou pro řidiče je, že odtahová služba pro motorová vozidla do sedmi tun je poskytována po celé Evropské unii.

 

Nevíte si na silnici rady? Volejte SOS24

Na silnicích se může přihodit cokoliv. Dojde benzín nebo se náhle objeví  drobná porucha na vozidle. V jízdě není možné pokračovat a nezbývá než okamžitě přivolat pomoc. Dvacet čtyři hodin denně je vám k dispozici asistenční služba Havlíčkův Brod a kvalitních asistenčních služeb se vám na zavolání dostane i v regionu Jihlava, Velké Meziříčí, Humpolec či na dálnici D1. Požádat můžete o výměnu pneumatiky a drobné opravy (přímo na místě), dovoz a dolití paliva, start přes kabely nebo otevření uzamčeného vozidla. Každá kolize na silnici je řešitelná. Šikovní a spolehliví pracovníci z týmu SOS24 vás o tom snadno přesvědčí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.