Finanční a pojistné produkty na XXL Půjčky

I když web má v názvu slovo „půjčky“, nabízí víc než jen půjčování peněz. Kromě finančních produktů má pro vás povinné ručení či životní pojištění. Podívejte se na kompletní nabídku tohoto webu a najděte si v ní to, co hledáte.

Půjčky bez registru
Stále více lidí se dostává do registru dlužníků kvůli svým nesplaceným závazkům či obtížemi s jejich splácením. Pro mnohé nebankovní společnosti a hlavně pro banky to je důvod, proč už vám další půjčku neposkytnou. Ovšem co když další půjčku nutně potřebujete? Bez šancí nejste. Jen si musíte umět z široké nabídky finančního trhu vybrat. Jsou tu pro vás půjčky bez registru.
Využijte možnosti půjčit si na cokoliv bez složitého prověřování vaší bonity. Dalšími výhodami těchto půjček je pohodlnost, minimum administrativy, možnost půjčit si na cokoliv, rychlost atd.

Grand půjčka
Grand půjčka se díky šikovně nastaveným podmínkám, které mnohým lidem plně vyhovují, dostává čím dál více do popředí. Dokáže tento produkt zaujmout i vás? Grand půjčka se perfektně hodí na větší výdaje pro někoho, kdo nechce ani při vyšších půjčkách prokazovat složitě bonitu. Půjčíte si od 10 000 Kč do milionů korun. U tohoto finančního produktu ručíte nemovitostí, takže částka, kterou je vám ochotná společnost půjčit, se odvíjí od ceny vaší nemovitosti. Získáte kolem 70% z její tržní hodnoty.
Grand půjčka vám rovněž nabízí odborné online poradenství a hodnocení vašeho případu zdarma. Toho jistě rádi využijete, pokud potřebujete řešit složitou situaci, např. exekuci či dražbu. Grand půjčka je vhodná i na konsolidování stávajících dluhů.

Provident půjčka
Kdo by neznal společnost Provident Financial. Je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších nebankovních společností působících na českém trhu.
Provident půjčka vám nabízí částku do 50 000 Kč. Základní filozofií poskytovatele je individuální přístup ke každému klientovi. Obchodní zástupce se vám vždy bude plně věnovat a doporučí vám nejvhodnější variantu produktu pro vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.