Yespujcka.cz: Vaše finanční řešení

Chystáte se půjčit si peníze, ale rádi byste si zvolili finanční produkt zodpovědně? Pak byste měli jednotlivé půjčky porovnávat a vybrat si skutečně produkt, který vás sedne na míru. Vybírejte si na webu Yes Půjčky.

O půjčkách online
Na internetové stránce Yes Půjčky na vás čekají půjčky online. Díky tomu si je sjednáte rychle, jednoduše a přímo od vašeho počítače.
Na webu je k mání několik půjček. Dozvíte se o nich základní informace a podle toho se rozhodnete, jaký finanční produkt bude pro vás nejlepší. U každé půjčky jsou její základní vlastnosti, nezahltíte se nadměrnými informacemi. Ušetříte tak čas.
Vybíráte mezi půjčkami od renomovaných společností. A jací konkrétní poskytovatelé vám nabízejí půjčky na uvedeném webu? Jsou jimi Ferratum, Smart Capital, Home Credit, Mulitrent, Omega, ProfiCredit, Česká spořitelna, Hypoteční banka, Vitracredit a Brio Czech.

Omega půjčka
Omega půjčka je půjčka, která se hodí pro žadatele, kteří si chtějí půjčit menší sumu peněz od 1 000 do 3 000 Kč. Jde o krátkodobou půjčku řešící drobnější výdaje, ale i takové půjčky jsou někdy zapotřebí, především dojdou-li vám peníze a do výplaty je ještě daleko. Pro schválení této půjčky nebudete potřebovat potvrzení příjmů ani ručitele a specifikem je, že místo úroku u Omega půjčky platíte fixní poplatek. Díky tomu je půjčka transparentnější.

Hypotéka Česká spořitelna
Seriózním finančním produktem je hypotéka České spořitelny, v rámci které si můžete na účely bydlení půjčit od 150 000 do 5 000 000 Kč. Dobu splatnosti si můžete rozložit až na 30 let. Peníze lze využít na refinancování stávající hypotéky, která vám možná nevyhovuje. Jistě vás potěší i to, že zpracování hypotéky je zdarma.
V rámci hypotéky Česká spořitelna si můžete půjčit až 100% trží hodnoty zastavované nemovitosti. Potěší vás i nízký úrok hypotéky. Je již od 2,84%.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.