XXL Půjčky.cz: Která bude ta vaše

XXL Půjčky.cz je portál, který vám umožní nejen sjednat si výhodnou a snadnou půjčku, ale také hypotéku, kreditní kartu, ale povinné ručení či životní pojištění.

Vyberte si z půjček bez registru
Máte zájem o půjčku? Vyberte si ji z mnohých produktů nabízených na webu XXL půjčky bez registru. Nabízené finanční produkty mají velký rozsah. Půjčíte si několik stokorun, když nevyjdete s výplatou, ale můžete financovat i své bydlení, podnikání atd.
Půjčky jsou uzpůsobené tak, aby byly pro žadatele co nejjednodušší administrativně, ale také abyste jich snadno dosáhli. Pokud jste měli už někdy problémy se splácením a jste v registru dlužníků, podívejte se na půjčky bez registru. U nich vaše dřívější potíže se splácením nejsou důvodem k neposkytnutí půjčky.

Omega půjčka
Ne každý, kdo si chce půjčit peníze, potřebuje vysoké částky. Stále častější je to, že si lidé chtějí půjčit na něco menšího, nebo jen překlenout období do výplaty. Hledáte i vy nějaký finanční produkt, který by vám v tom pomohl? Je tu pro vás Omega půjčka. Výše půjčky je 1 000 až 3 000 Kč. Doba splatnosti je až 30 dní. Poskytovatel půjčky počítá se žadateli, kteří na vyřízení hodně spěchají. Odešlete jen online žádost a půjčka bude vyřízená do 10 minut. Peníze vám budou hned zaslány na účet bez toho, abyste předkládali potvrzení o příjmech či museli mít ručitele.

Smart půjčka
Chcete-li půjčku v rozmezí od 5 000 do 50 000 Kč na dobu 8 či 13 měsíců, je vám k dispozici Smart půjčka. Podmínkami pro schválení je pravidelný měsíční příjem a věk nad osmnáct let. Nedosahujete dostatečné bonity? Není to důvod k zamítnutí Smart půjčky. Jen budete potřebovat spoludlužníka. Finanční produkt lze využít i na refinancování jiných půjček. Při uzavírání smlouvy předkládáte pouze občanský průkaz a libovolný druhý doklad totožnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, ekonomika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.