Tepelná čerpadla TOSHIBA vzduch-vzduch

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch TOSHIBA patří již léta ke špičce ve svém oboru díky své invertorové technologii. Jednotky TOSHIBA je možné využívat pro vytápění i při nízkých venkovních teplotách (až -20°C).

Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch odebírá teplo z venkovního vzduchu. Vzduch je nasáván do venkovní jednotky tepelného čerpadla, kde je z něj získáno teplo a to je následně použito pro ohřev vzduchu uvnitř vytápěné budovy. Pokud má tepelné čerpadlo jednu vnitřní jednotku, funguje podobně jako krb. Vytápí jednu místnost, ale teplo se přirozeně šíří po celém domě.

Toshiba Daiseikai vzduch/vzduch

Osvědčená kvalita třídy „Daiseikai“ s hodnotou COP vyšší než 5 zaručuje vysokou účinnost provozu chlazení i topení. I při svém štíhlém a elegantním designu disponuje tato modelová řada vícestupňovým filtračním systémem, který vytváří velmi příjemné prostředí. Použitím technologie DC invertoru a dvojitého rotačního kompresoru dosahuje zařízení ještě vyšší energetické účinnosti při částečném zatížení! Velkoplošný plastový filtr s vysokou čistící schopností na vstupu vzduchu do jednotky. Úkolem filtračního systému IAQ je zvýšit účinnost čištění vzduchu v místnosti pomocí přírodních látek. Enzymy kyseliny mléčné a aktivní stříbro obsažené ve filtru IAQ ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie a tím zajišťují čisté a zdravé prostředí vašeho domova. Mají také dezodorizační (filtry absorbují ze vzduchu nepříjemné zápachy jako kouř, odpad, výfukové plyny atd.), Antibakteriální (filtry eliminují až 99% bakterií, viru a alergenu) a protiplísňové (blokují vznik a množení plísní )účinky.Plasma filtr umožňuje dvoustupňové, vysoce účinné elektrické čištění. Zaručuje zachycení i tak malých částeček, jaké u pasivních filtračních systému není možné dosáhnout. Elektrostatické články filtru jsou schopny zachytit až 99% všech škodlivin. Elektrostatické odlučování se při procesu čištění vzduchu skládá ze třech kroku: nejdříve jsou částečky prachu elektricky nabity, poté jsou elektricky nabité částečky zachyceny na sběrné elektrodě, pravidelným omýváním v mýdlové vodě jsou pak zachycené částečky z elektrody odstraněny. Vestavený ionizátor vzduchu produkuje až 35.000 záporně nabitých iontu na cm3 vzduchu, průměrně potom 10.000 na cm3. Toto množství odpovídá kvalitě vzduchu v blízkosti vodopádu nebo v lesním prostředí. Emise negativních iontu a zároveň existence positivních iontu v místnostech dává vzduchu při použití ionizátoru kvalitu srovnatelnou s nejčistšími oblastmi n        a zemi. Ionizovaný vzduch se ve vysokém množství obvykle vyskytuje v horském vzduchu, v blízkosti vodních zdrojů a v mnoha jiných ryze přírodních prostředích. Studie dokázaly, že záporně nabité ionty ve vzduchu mají příznivý vliv na naše zažívání, uvolnění vnitrního napětí a obnovu duševních i tělesných sil. Po ukončení provozu zůstává ventilátor dále v provozu, aby vysušil výměník a zabránil tvorbě plísní, případně množení virů a bakterií. Jednotky Daiseikai topí výdechem k podlaze nepatrným proudem vzduchu, mají tichý a úsporný provoz díky vynikající účinnosti! Nejmodernější invertorová technologie umožňuje klimatizačním jednotkám Toshiba stanovit nová měřítka kvality. Nejnovější invertorová technologie Digital-Hybrid-Invertor přináší ještě větší uživatelský komfort a zvyšuje spolehlivost a přesnost provozu celého zařízení.

Klimatizační jednotky řady DAISEIKAI v provedení „3 v 1″ jsou nejen klimatizačním zařízením s nejlepšími energetickými parametry, ale přinášejí také komfort čističky vzduchu a ionizátoru vzduchu.

Varianta MULTI SPLIT spočívá v možnosti připojení až 5 vnitřních jednotek na 1 společnou venkovní jednotku, přičemž je možno různě dle potřeby kombinovat vnitřní jednotky – nástěnné, mezistropní, DAISEKAI, parapetní a kazetové. Výkonný stejnosměrný frekvenčně řízený kompresor zajistí, že zařízení dosáhne velmi rychle požadovanou teplotu prostoru, kterou následně s velkou přesností a minimální spotřebou udrží.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchod, prodej, Rady, tipy, Služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.